Українців довела до сказу знахідка у продуктах популярного виробника

поділитись
Жінка в разі виявлення небезпеки, піде до суду

Українка шокувала користувачів мережі несподіваною знахідкою. У шматку м'яса жінка знайшла  невідоме чужорідне утворення.

Про це написала на своїй сторінці в Facebook  Карина Ластовенко.

За словами жінки невідомий предмет вона виявила, коли розбирала м'ясо. До слова продукт вона купила в одному з місцевих магазинів, а сам товар належить вітчизняному виробнику "Глобино".

"Ось таке купили м'ясо в вакуумі відомої "ковбасної" марки Глобино. Почала різати і знайшла утворення, яке схоже на кісту з чорно-жовтим вмістом. Порадившись з мамою-лікарем, ми прийшли до висновку, що це ехінококовий міхур в явно не свіжому, полежалому м'ясі, яке успішно відпрацювали для реалізації", - розповіла одеситка.

У коментарях користувачі соціальної мережі відзначили, що можливо це інкапсулювалося вогнище запалення після ін'єкції, так як шия, це якраз те місце, куди роблять уколи свиням. Але не дивлячись на це м'ясо все-одно не їстівне.Володарка такої знахідки заявила, що звернеться в відповідні органи і надасть цей шматок для аналізу, а в подальшому, якщо виявиться, що м'ясо заразне – звернеться до суду.

Багато хто заявляв, що теж неодноразово натрапляли на прострочені продукти цього виробника.

"Вчора вперше в житті вирішив спробувати заводський напівфабрикат, в АТБ купив м'ясний фарш ТМ Глобино. Смердить вкрай неприємно",

"У нас таке теж траплялося", - пишуть українці.

Нагадаємо, в одному із супермаркетів Києва чоловік купив хліб з дивною "приправою", чи то "начинкою". На скибках просто повзали черви.

Рейтинг молочних продуктів. Відео "1+1"

Як повідомляв портал "Знай.ua", українцям показали, що на фабриці додають в улюблені багатьма пельмені та вареники з м’ясом.

У селі Яблунька Івано-Франківської області батьки виявили, що їхніх дітей у дитсадку "Едельвейс" годують простроченими продуктами. При перевірці кухні та продуктів виявили ще багато моторошних знахідок, які точно не повинні там бути.

Моторошна знахідка в продуктах харчування з магазину просто шокувала киянку. З придбаної риби жінка витягла небезпечного черв'яка.

Автор матеріалу: 
Ирина Дождева
Теги: 
м'ясо, продукти, знахідка, магазин, експертиза
Вибір редакції, Політика
17.08.2018
Міф про "нешкідливості" розбито вщент безжально
0
0
20:04 17.08.2018
Зараз все більше батьки дискутують з приводу цього шкільного правила
0
0
19:30 17.08.2018
Львовом пройшлась неймовірна гроза, яка затопила місто
0
0
18:45 17.08.2018
Батько з часом вже й не бачить сенсу платити аліменти - адже від нього вимагають дотримання обов'язків, але не гарантують жодних прав
0
0
18:24 17.08.2018
Провідні фахівці надають комплексну психологічну реабілітацію українським військовим
0
0
18:10 17.08.2018