Україні слід уважно придивитися до сусідньої Угорщини, яка встигла серйозно підготувати підґрунтя, щоб відібрати Закарпаття.

Про це в ефірі українського каналу заявила відома письменниця Лариса Ніцой, коментуючи претензії, які Угорщина пред'явила Україні стосовно скандального закону про освіту.


"Сусідні країни подумки наклали лапу на Україну. Закарпаття давно готувалося посиленням угорської мови, викладанням в школах угорською. Української мови там мало, туди приїжджаєш, як в іншу країну. Вони в повний голос про це не говорять, оскільки Угорщина в європейському співтоваристві не може в повний голос сказати, що готова відібрати шматок України, як це безпринципно зробила Росія. Але вони все для цього підготували", - заявила вона.

Письменниця звернулася до глави МЗС Павла Клімкіна та міністра освіти Лілії Гриневич: "У венеціанських рекомендаціях дається порада країнам, які виступили проти нас, що вони повинні створити умови для розвитку української мови на своїх територіях, де проживає велика кількість українського населення. У Румунії і Угорщини цього немає. Якщо Румунія і Угорщина на нас наїжджають, то дорога влада, чому ви мовчите? Ми повинні вирішувати проблему дипломатичним шляхом, але в той же час взяти батіг і шмагати Угорщину - де українські школи в Угорщині?".

Популярні новини зараз

Лариса Ніцой заявила, що у Росії потрібно запровадити українську мову другою державною: "На Кубані їй надати статус регіональної"

Кияни пішли в "туалетний" наступ, намагаючись очистити місто від смороду

Григорія Чапкіса поховали: Ілона Гвоздьова пояснила, чому прийшло мало зірок

63-річна мама Дана Балана вразила наречену сюрпризом: "На весіллі"

Показати ще

Дивіться інтерв'ю Лариси Ніцой


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що Лавров поділився новою ідеєю, хто винен у війні на Донбасі.