В одній зі шкіл на Прикарпатті  старшокласники жорстоко б'ють дітей та  знімають знущання на камер мобільних телефонів. Жертвами неадекватних школярів в першу чергу стають діти-сироти .

На страшні "звичаї" у школі №13 в Івано-Франківську звернув увагу юрист Олег Веремієнко. На сторінці Facebook Веремієнко також показав, як усе відбувається, та куди дивиться керівництво навчального закладу.


Posted by Oleg Veremiyenko on Thursday, 29 June 2017


За словами адвоката, подібні випадки не поодинокі, молодші діти регулярно отримують від старшокласників. У той час директор школи Ольга Драпак усе заперечує та запевняє, що подібної проблеми не існує.

Та відеоролики, які з'являються в мережі говорять протилежне.

Популярні новини зараз

Головне за ніч: нові вибори від Зеленського, перемога "Нафтогазу" та передріздвяний каприз УПЦ

41-річна Лорак показала ідеальне тіло в міні-топіку і коротеньких шортах: "Приголомшливо красива"

Українці примудрилися перетворити купюру у 1000 гривень на "золоту жилу": як роблять "гроші з повітря"

На Україну суне аномальна зима: синоптики стривожили прогнозом на грудень

Показати ще

"Били 28 січня 2017 року Юрій П. (9 клас) і його банда – 10-15 осіб, 7 було з кастетами! Забили хлопця до втрати пульсу й свідомості! 30 хвилин він пролежав на вулиці у дворі школи, потім два хлопці відвели його додому, бо в побитого Віталіка була втрата пам'яті! Він забув – не пам'ятав, як його звати й де він живе!", - розповідає про шокуючий випадок Веремієнко.

Юрист звертає увагу правоохоронців на подію та сподівається, що вони відреагують.


#13_ЗОШ_ІваноФранківськ Побиття сироти старшокласником, на прохання іншого старшокласника ЗОШ#13 Івано-Франківська. Цікаво поспілкуватись із режисером і продюсером цього фільму- учнем 9 класу Юрієм Перепічкою 2002р.н. #ТарантіниІванаФранківська, #violenceinschool, #stopviolence

Posted by Oleg Veremiyenko on Wednesday, 28 June 2017


Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua",  київську школу перетворили на американську в'язницю.