Лідером серед українських регіонів за кількістю найдорожчих автомобілів є Київ. До уваги брались авто, які належать приватним особам і підпадають під оподаткування транспортним податком.

Про це повідомила в Facebook прес-служба Державної фіскальної служби з посиланням на дані про збір до місцевих бюджетів транспортного податку з фізосіб за січень-листопад 2017 року.

У 2017 році таких власників легкових автомобілів - об'єктів оподаткування нарахували більше 7 тисяч - 7131 громадянин. У їх власності перебували 7494 об'єктів оподаткування.

Всього за 11 місяців 2017 року в місцеві бюджети надійшло понад 121,4 млн грн транспортного податку з фізичних осіб.

Найбільше податку сплатили фізичні особи в Києві - майже 34,9 млн грн, Харківськый області - понад 21,6 млн грн і Дніпропетровській області - майже 13,5 млн грн.

Популярні новини зараз
Володимир Дантес після розлучення з Дорофєєвою вперше показав жінку на своїй кухні Після вибухів у Криму росіяни раптом вирішили перемістити авіабази "від гріха подалі", але знову порушили правила безпеки Дефіцит цукру в Україні: зупиниться ще 10 переробних заводів Земфіра підірвалася на міні у Донецьку
Показати ще

Найчастіше фізичні особи сплачували транспортний податок за автомобілі таких марок, як Mercedes-Benz, BMW, Lexus, Audi, Land Rover і Range Rover.

Юридичні особи з початку року сплатили до місцевих бюджетів понад 104,8 млн грн транспортного податку.

Найбільші суми надійшли від платників, які перебувають на обліку в Києві - майже 18,2 млн грн, в Офісі великих платників податків - майже 17,5 млн грн і в Дніпропетровській області - понад 7,7 млн ​​грн.

Як повідомляв портал "Знай.ua", українці знайшли спосіб обійти "розкішні" податки на авто та нерухомість.