До Кабінету міністрів України почали набирати державних службовців. Охочих заманюють високими зарплатами.

Про це повідомляє "ВВС Україна". Вакансії відкрили в десяти міністерствах. Кандидатам пропонують зарплати від 50 до 70 тисяч гривень.

Профінансує урядову реформу Європейський союз. На проект виділять 100 мільйонів доларів. Гроші будуть надходити в кілька етапів протягом 2017-2020.

"Уряд затвердив ряд нормативних актів, які відкривають наступний етап реформи державного управління. В рамках реформи держслужби уряд починає відкритий конкурс на нові посади в десяти пілотних міністерствах", - пояснили в Кабміні.

Популярні новини зараз

Карантин не писаний: 40-річна донька Ющенка виблискувала формами в теплих краях

Тернопільський парк заполонили чорні змії - люди не перешкода

Розпатлана Брежнєва без макіяжу здивувала мережу, "справжнє обличчя" дружини Меладзе: "Я оф*генна"

Люблячий батько не дав лікарям відключити напівживого сина від апаратів, сталося диво: "Люблю тебе"

Показати ще

У пілотних міністерствах створять нові структурні підрозділи. Це будуть директорату політики і стратегічного планування. Відділи займуться проведенням реформ в профільних сферах.

З 4 вересня запустять єдиний портал, де і розмістять оголошення з вакансіями. Кандидати зможуть подати документ он-лайн.

Заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов розповів, що за допомогою конкурсного відбору набрати близько тисячі чиновників. Держслужбовцям обіцяють "цілком привабливі оклади".

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, в мережі з'явилися дані про рівень зарплат, які отримують фахівці різних сфер.