Український парламент зареєстрував новий законопроект "Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні".

Відомо, що громадян похилого віку в Україні планують звільнити від оплати ЖКП. Про це пишуть українські ЗМІ.

Іншими словами, головним завданням нового закону є - звільнення громадян похилого віку від оплати житлово-комунальних послуг.

Популярні новини зараз
Дружина зірки "Чорне кохання" Бурака Озчівіта Фахріє Евджен пішла з дому після його візиту до путіна: "Дайте нам спокій" Вбита горем дружина Віталія Кличка не подає виду після звістки про розлучення: чим займається Наталія Екстрасенс Альона Курилова розповіла, як і коли закінчиться війна в Україні: "Чекаю 1 листопада" Популярна крупа встановила новий ціновий рекорд: дозволити собі зможе не кожен
Показати ще

Законопроектом пропонується внести зміни в Закон України "Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні", передбачивши в ньому:

гарантування державою кожному ветерану праці та громадянину похилого віку належний рівень життя, задоволення різноманітних життєвих потреб, надання різних видів допомоги шляхом, в тому числі, звільнення від оплати житлово-комунальних послуг;

звільнення громадян похилого віку від оплати житлово-комунальних послуг та безкоштовне надання громадянам похилого віку, які проживають в жилих будинках, що не мають центрального опалення, палива в межах норм, встановлених Урядом України.

Прийняття законопроекту не спричиняє необхідності внесення змін до інших законів України.

Реалізація законопроекту не потребує додаткових витрат з Державного бюджету України.

У пояснювальній записці до запропонованого проекту закону говориться: "Прийняття запропонованих змін дозволить мінімально забезпечити дотримання соціальних прав громадян похилого віку шляхом звільнення їх від оплати житлово-комунальних послуг".

Як повідомляв портал "Знай.uа" Володимир Гройсман просто цинічно плює українцям в обличчя, гордо заявляючи про підняття пенсій. Збільшення виплат на 2 долара він виставляє, як величезне досягнення. Про це написав блогер Михайло Шнайдер на своїй сторінці у Facebook. Він зазначив, що така заява вже навіть сміху не викликає, а цинізм, з яким зубожіння українців підноситься, як досягнення, просто не вкладається в голові.

Мільйони українських пенсіонерів не живуть, а просто виживають. Економлять буквально на всьому. Деякі з них просто забули смак м'яса й риби. Не кажучи вже про такий улюблений вами шоколад", - написав блогер.