Чиновники підготували чергове "покращення" щодо субсидій. Відтепер доходи громадян при нарахуванні соціальної знижки будуть враховуватися не за рік, як було раніше, а за півроку, крім того, люди не зможуть отримати по дві субсидії одночасно.

Про це повідомляє "Інтерфакс. Україна".

За новими правилами, люди повинні у декларації зазначати свої доходи за останні два квартали. А от тим, хто хоче отримати субсидію для компенсації оплати за послуги ЖКГ за місцем фактичного проживання та за пропискою, доведеться обирати, адже соцдопомогу можна отримати лише одну.

Крім того, українцям нагадують, що в разі заборгованості за комуналку вони можуть втратити можливість отримання допомоги, аж допоки не погасять борги.


При призначенні субсидії в травні враховуватимуть доходи за третій-четвертий квартали минулого року, а при призначенні субсидії в жовтні - перший-другий квартали поточного року

Популярні новини зараз

"Мона Ліза" по-українськи: курсантка вразила схожістю з образом з полотна Леонардо да Вінчі

"Лосини вп'ялися прямо туди": дружина Джастіна Бібера засвітила свій "чебурек"

Ніяка вона вам не "бабуся": 67-річна білявка у бікіні затьмарила Злату Огнєвіч - ось кому треба на "Холостячку"

Дівчина встала на коліно перед відкинутим Огнєвіч Максом Тарапатою: "Пропозиція руки і серця"

Показати ще

Громадяни, які отримали субсидію, проте збираються змінити місце проживання, повинні повідомити про це соціальні служби.

Кабмін також планує уточнити, що в разі смерті особи, якій призначалась субсидія, невикористана частина нараховуватиметься членам домогосподарства, які зазначалися під час оформлення соціальної допомоги.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", українцям розповіли, хто і чому може втратити субсидію.