Пенсійний фонд України витратить додатково п'ять мільярдів гривень на так зване осучаснення.

Про це сказав глава правління фонду Олексій Зарудний, передає прес-служба відомства. За його словами, з початку року сформований додатковий ресурс в 26 млрд грн. Вони прийшли від детінізації зарплати, а також від її підвищення.

"У нас є повністю ресурс для того, щоб забезпечити перерахунок пенсій у цьому році для 9,7 млн ​​пенсіонерів. Під осучаснення підпадають майже 6 млн пенсіонерів. Решті - збільшать пенсії у зв'язку із зростанням прожиткового мінімуму", - сказав Зарудний.

Мінімальна пенсія після підвищення становитиме 1 452 грн. Середня пенсія збільшиться майже на 700 грн - до понад 2,5 тис. грн проти 1 890 грн. Також влада обіцяє автоматичний перерахунок пенсій.

Популярні новини зараз
Майже у два рази: в Україні обрушилися ціни на популярну ягоду Помер легендарний Рей Ліотта, зірка "Славні хлопці" Мартіна Скорсезе Ксенія Мішина ледве стримує сльози через жителів Європи: "За що нам..." Микола Томенко: "А що там з нашими, українськими гнидами?"
Показати ще

Виплати пільгових пенсій триватимуть, однак той, хто раніше міг на неї розраховувати, вже її не отримає. "Надалі передбачається, що всі пенсії будуть призначатися за одним законом і з єдиним підходом, крім військовослужбовців, артистів балету і т. п.", - сказав чиновник.

Зарудний не згадав про інфляцію, ціни на основні продукти харчування та курс долара. Завдяки цим факторам пенсіонери так зване осучаснення просто не помітять. Ймовірно, про це скажуть в іншому відомстві. Тільки в якому?

Пенсії по-новому

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що під виглядом пенсійної реформи чиновники насправді прийняли рішення, яке суперечить інтересам українського народу.