За перші три місяці 2017 року ВВП в Україні зріс на 2,5%. Поступове економічне зростання і середню зарплату підняв: показник вже перевищує 7 тисяч гривень.

Про це під час звіту за перше півріччя заявив український прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

Він назвав процес відновлення капітальним ремонтом країни, зазначивши, що українці в середньому почали заробляти на 20% більше. На стільки ж збільшився обсяг капітальних інвестицій, а експорт товарів зріс на чверть. Також глава уряду запевняє, що бюджетні плани Україна перевиконала на 29 мільярдів гривень, і це з урахуванням того, що зовсім нещодавно була в мінусі. Прем'єр підкреслив, що економіка поступово йде на поправку і виходить з тіні.Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що Віталій Кличко видав щедру зарплату заступникам-прогульників.

Популярні новини зараз
Окупанти зайняли Світлодарськ: вивісили ганчірку та перевіряють документи Володимир Зеленський поділився планом Б на випадок його вбивства: "Ми готові" Вдова Дудаєва записала звернення до всього українського народу: Кавказ чекає, коли росія зникне Микола Томенко: "А що там з нашими, українськими гнидами?"
Показати ще