Запорожець Денис Штабовенко вирішив влаштувати своїм батькам найкрутішу відпустку в їхньому житті – і влаштував їм подорож до столиці Франції.

"Ідея поїздки саме в Париж була наслідком цілого ряду подій. Ми з дружиною вже були в Парижі і пообіцяли собі звозити дітей в Діснейленд - це дійсно божевільний заряд енергії та позитиву для всіх без винятку. Тому я вже приглядав цікаві рейси в Париж. А тут нагодився безвізовий режим, і мама попросила подарувати їй на день народження біометричний паспорт, вона ніколи не була за кордоном і їй цікава будь-яка поїздка. Ну і у тата завжди єдиним місцем, куди б він хотів поїхати, був Париж. Так і народилася ідея поїздки", - розповів він в інтерв'ю сайту "061".

Популярні новини зараз
Грошей не дадуть, перевірки посилять: що змінять для українців за кордоном Прибавка до пенсії після 65 років: кому підвищать виплати автоматично Українців попередили про підвищення тарифів на газ Українців попередили: до кінця зими газу може не вистачити
Показати ще

"Бюджет поїздки в основному складається з вартості перельотів і готелю. Перельоти, з урахуванням трансферу з умовно "паризького" лоукост аеропорту Бове, вийшли близько 120 євро на людину (Київ-Катовіце-Бове-Варшава-Київ). Готель обійшовся 236 євро на 4 дні. Все інше це особисті витрати. Тут можна витрачати і 100 євро в день, і 10 (проїзд і їжа з супермаркету)", - додав Денис.

Штабовенко наголошує, що подібну мандрівку організувати під силу кожному. Тим більше літаки, готелі, квитки на трансфери і в музеї можна купувати заздалегідь і тим самим "розтягувати" навантаження на сімейний бюджет.

Нагадаємо, як повідомляв "Знай.ua", співачка Ріанна вийшла у світ у сукні від українського бренду Marianna Senchina. Американська R&B-діва подорожує по світу, презентуючи свою першу колекцію косметики Fenty Beauty.