У Мелітополі Запорізької українець обладнав звичайну "Таврію" ламбо-дверима. Знімок було опубліковано в Instagram на сторінці its_zp.

Користувачі бурхливо обговорили бажання власника модернізувати легендарну українську модель.

Серійний автомобіль, з дверима, що відкриваються вгору, вперше випустила італійська компанія Lamborghini. Аналогічні рішення використовується і в моделях інших виробників - Mitsubishi, Spyker, Dodge, Toyota і інших.

Автомобіль ЗАЗ-1102 "Таврія" випускався з 1987 по 2007 рік у Запоріжжі.

Популярні новини зараз
Хаял Алекперов з "Битви екстрасенсів" розповів про свою тривогу на рахунок війни: "Побачив Ісуса, який ходить Майданом" 51-річна жінка поїхала на побачення з новим знайомим, а за кілька тижнів її голову знайшли на пляжі: "Виклав у ТікТок" Блогерку посадили на 2 роки просто за те, що вона поїла: відео образило багато людей Українку оштрафували на 15 тисяч через скаргу на гнилу пломбу, але водоканал про це пошкодував
Показати ще

Раніше "Знай.ua" писав про те, що з кожним місяцем українські дороги поповнюються рядами все нових і нових автомобілів з європейськими номерами. Знай.ua дізналися, з яких країн до нас прибула найбільша кількість машин та яким маркам надають перевагу українці.

Понад 118 тисяч машин – з Польші, 82 тисячі – з Молдови та 64 тисячі – з Білорусі.

Тенденції минулого року залишаються незмінними і у 2018-му. До трійки найпопулярніших країн, звідки громадяни України приганяють бажані автівки, входять наші сусіди – Польща, Молдова та Білорусь.

Загалом, з початку цього року з-за кордону до нашої країни заїхало понад 500 тисяч машин.

"Перше місце посідає Польща – з цієї країни прибуло 118 913 автівок. На другому місці Молдова з позначкою у 82 177, на третьому Білорусь з показником у 64 023 одиниці, – розповіли нам в прес-службі Державної фіскальної служби України. – На четвертому місці за кількістю завезених автомобілів Литва – звідти було завезено 43 885 машин, а на п’ятому – Угорщина з показником у 32 722".

Шосте місце у переліку посідає Росія – з країни-агресора українці завезли 29 443 транспортних засоби.

За півроку українці пригнали 87 тисяч Volkswagen, 42 тисяч Opel та 35 тисяч Audi

До трійки найпопулярніших машин, що ввозяться до України з інших держав, входять Volkswagen, Opel, Audi. Лідируючі позиції ці марки займали і у 2017-му році.

"На першому місці за популярністю – Volkswagen, яких впродовж цього року завезли 86 980, на другому місці – Opel із показником у 42 832, а на третьому – Audi із кількістю у 35 018 машин", – повідомляють в Державній фіскальній службі України.

Четверте місце незмінно залишається за MERCEDES-BENZ – автомобілів цієї марки завезено 33 483, на п’ятому перебуваэ RENAULT із кількістю у 28 165, а шосту позицію фактично поділяють між собою BMW із позначкою у 26 749 та FORD із показником 26 723 завезених автівок.