Розробленонна командою українських програмістів криптовалюта Karbo,увійшла в топ-10 світових криптовалют з підвищеною анонімністю.
«Вона працює на протоколі CryptoNotе і єодної з небагатьох світових валют, що позволяютпроводить повністю анонимные і непрослеживаемые транзакції», -- повідомиві авторитетніе на ринку криптовалют видання BitcoinNews і Coinmarketcap.

Karbo було випущено на ринок у травні 2016-го року. За два роки її курс виріс з 0,0058 до 0,56 доларів за Karbo або у 97 разів. Поточна капіталізація криптовалюти складає 3,2 млн. доларів.

"Зростаючий попит і зростання капіталізації Karbo обумовлені в першу чергу унікальними характеристиками її коду. На відміну від широко відомих в масах криптовалют, -Karbo наряду з Monero и Dash відносяться до вкрай вузького сімейства криптовалют Bitcoin 2.0, орієнтованих на підвищену анонімність. При цьому, транзакції в Karbo проходять в рази швидше ніж в інших криптовалютах. Тому, алгоритми складності Karbo використовувалися при розробці Bitcoin Саѕһ" –роз'яснює експерт банківського і корпоративного права Роман Кузюк.

Так, якщо сума коштів в Bitcoin-гаманці та історія його трансакцій є публічною інформацією, то Karbo зберігає конфіденційними дані не тільки користувачів, але і майнер. Всі монети Karbo є стандартизованими і не зберігають свою історію обороту, а при перекладі Karbo від особи до особи В система автоматично створює десятки одноразових гаманців, куди відправляється довільно роздроблена сума переказу, а потім необхідна сума збереться в точку призначення, використовуючи рендомный алгоритм.

Однак, у порівнянні зі своїми прямими конкурентами Monero и Dash, - Karbo зберігає найнижчу комісію на ринку – всього 0,0001 Karbo (еквівалент 0,0051 центів), незалежно від суми трансакції.При цьому,Karbo також функціонує і на Android, а час синхронізації "полегшених" гаманців не перевищує 3 хвилин, - повідомляє Роман Кузюк.

На думку експерта, «на сьогоднішній день Karbo є можливо найбільш недооціненою криптовалютою на ринку».

Топ-10 анонімних криптовалют по капіталізації (млн. дол.)

Monero

Популярні новини зараз

Дружина "Холостяка" Добриніна Даша Квіткова без вагітного живота здивувала усіх: "Легше нам"

Українцям відчинила двері ще одна європейська країна: тисячі заробітчан чекали майже рік

Дружина Віктора Павлiка Репяхова показала себе в три роки: відразу зрозуміло, на кого схожий малюк

Лілія Ребрик запропонувала ідеальний спосіб пережити аномальну спеку: "Літо покаже, хто ростив ляшки..."

Показати ще

3258

Dash

3185

Bytecoin

2116

Zcash

975

Dashcoin

362

DigitalNote

91

Aeon

28

Boolberry

22,7

Karbo

3,011

FantomCoin

1,037