Родину українців, яка хизувалася тим, що обдурила владу Німеччини й отримала притулок під виглядом біженців з Сирії, можуть відправити додому.

Розглядати цю справу взявся Адміністративний суд Мюнстера, передає видання Die Welt.

У Німеччину сім’я українців приїхала у вересні 2014 року. Вони відразу подали заяву на отримання статусу біженців, пославшись на те, що прибули із Сирії.

Уже через п’ять місяців німецьке відомство з питань міграції підтвердило запит у письмовій формі, але чомусь обійшлося без проведення особистої співбесіди.

Незабаром українців відправили у притулок на заході від Мюнстера. У свою чергу вони почали розповідати направо й наліво про те, як легко, виявляється, обдурити чиновників та отримати бажане.

Популярні новини зараз

"Кожен зможе відчути себе Карлсоном і політати": потужна стихія накриє українців з головою, синоптик Діденко попередила про негоду

Ані Лорак показала себе на заздрість Мурату: апетитні "бомбочки" під піджаком

Ексдружина Віктора Павліка показала кабінет колишнього в квартирі, з якої він її виганяє: "Пішов, але речі не забрав"

Слава Дьомін розповів про жорстку сварку на "Співають всі" з Наталею Могилевською: відразу після "весілля"

Показати ще

Чутки про це вже незабаром дійшли до місцевої влади, і та скасувала рішення про надання притулку.

Тепер родина збирається оскаржити дії чиновників у суді, посилаючись на те, що існує правовий принцип про захист законних очікувань. Мовляв, згідно з ним, у громадян повинна бути впевненість в тому, що влада не скасує один раз прийняте рішення.

Юристи не заперечують, що у законодавстві є така шпарина, але просто шоковані нахабством позивачів. Вони не розуміють, як можна апелювати до закону, попередньо порушивши його.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", Державна міграційна служба порахувала кількість біженців в Україні.