Двоє українських військовослужбовців Яків Веремейчик та Юрій Євтушок, які потрапили в полон бойовиків ЛНР 26 травня, схопили ворожі диверсанти на шляху до передового спостережного посту. Про це поінформували в прес-службі 14-ї окремої механізованої бригади.

Відзначається, що бойовики спеціально взяли паузу в кілька днів, попередньо, щоб здійснити психологічний і фізичний тиск на полонених, після чого опублікували кілька відеороликів з ними.

Судячи з опублікованих відео, військовослужбовці живі.

"Дешеві відрежисовані ворожі телесюжети так званий брифінг чітко свідчить, що на військовослужбовців ЗСУ виявляється сильний психологічний, і не виключено, фізичний тиск. Перебуваючи під ним, полонені розповідають брехню про Збройні Сили України в цілому і бригаду зокрема", - підкреслили в ЗСУ.

 

"Нам боляче це чути, але причини такої поведінки і таких вчинків ми можемо зрозуміти. Адже змушувати людей під страхом жорстокої розправи робити і говорити те, чого вони не хочуть, у що не вірять, і чого насправді не було - в кращих традиціях російсько-сепаратистської підлості, яка таким чином намагається переконати світову спільноту у відсутності окупаційних військ РФ на тимчасово непідконтрольної території України", - додали в керівництві бригади.

На даний момент українська сторона робить все можливе для звільнення полонених українців.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", стало відомо, що в Ростовській області на українсько-російському кордоні помітили колону військової техніки. Відео опублікувала в YouTube група "Інформаційне Опір".

"До чогось готуються", - зазначили автори ролика.

Нагадаємо, російський соціолог і публіцист Ігор Эйдман заявив, що мета президента РФ Володимира Путіна в Україну полягає в тому, щоб в нашій країні сидів його васал.

Експерт розповів, що глава Росії і далі буде намагатися якось підпорядкувати собі українську державу.

Зазначимо, стало відомо, за скільки Путін скуповує "друзів" в Європі.