Українські письменники та артисти стали послами доброї волі ООН в Україні.

Як повідомляє Читомо, посланниками доброї волі ООН стали Лариса Денисенко, Любко Дереш та Мар'яна Савка. Крім того, цієї честі удостоїлися журналіст Андрій Куликов, телеведучий Слава Варда, філософ і дослідник Михайло Мінаков, художниця Алевтина Кахідзе, правозахисник Євген Захаров, співачка Катя Чілі.

Як говориться в статутах міжнародної організації, посланці і посли доброї волі - це видатні особистості в країні, які піднімають важливі і актуальні питання сучасності.

Мар'яна Савка - українська поетеса, дитяча письменниця, літературознавець, публіцист, головний редактор і співзасновник «Видавництва Старого Лева», громадський діяч, член Ради Центру дослідження літератури для дітей та юнацтва.

Популярні новини зараз
Виконавча служба не пощадить ухилянтів – заберуть квартиру і дружини теж Немає грошей, але є борг: як ТЦК стягуватимуть штрафи з ухилянтів В Україні різко дорожчає хліб, вершкове масло та пісне: свіжі ціни на базові продукти Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги
Показати ще

Любко Дереш - український письменник. Закінчив Львівський фізико-математичний ліцей та економічний факультет Львівського університету.

Лариса Денисенко - українська письменниця, адвокат, правозахисник, телеведуча. Закінчила юридичний факультет Київського Національного університету, Центрально-Європейський Університет (Будапешт) і курс законопроектування при Міністерстві юстиції Нідерландів.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що миротворці ООН повинні бути не тільки на лінії розмежування в зоні АТО, але і на російсько-українському кордоні.