Українські письменники та артисти стали послами доброї волі ООН в Україні.

Як повідомляє Читомо, посланниками доброї волі ООН стали Лариса Денисенко, Любко Дереш та Мар'яна Савка. Крім того, цієї честі удостоїлися журналіст Андрій Куликов, телеведучий Слава Варда, філософ і дослідник Михайло Мінаков, художниця Алевтина Кахідзе, правозахисник Євген Захаров, співачка Катя Чілі.

Як говориться в статутах міжнародної організації, посланці і посли доброї волі - це видатні особистості в країні, які піднімають важливі і актуальні питання сучасності.

Мар'яна Савка - українська поетеса, дитяча письменниця, літературознавець, публіцист, головний редактор і співзасновник «Видавництва Старого Лева», громадський діяч, член Ради Центру дослідження літератури для дітей та юнацтва.

Популярні новини зараз

Віктор Ющенко розповів про загибель сім'ї і розчарувався у владі: "Я прошу Господа... від демона"

Наречена Мурата показала, чим краща за Ані Лорак: мінісукня не приховала нічого

Оля Полякова розповіла, як працювала глоткою по 230 днів: "Приїхала, труси поміняла і поїхала"

Леді Гага вперше показала себе без макіяжу: "Страшно..."

Показати ще

Любко Дереш - український письменник. Закінчив Львівський фізико-математичний ліцей та економічний факультет Львівського університету.

Лариса Денисенко - українська письменниця, адвокат, правозахисник, телеведуча. Закінчила юридичний факультет Київського Національного університету, Центрально-Європейський Університет (Будапешт) і курс законопроектування при Міністерстві юстиції Нідерландів.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що миротворці ООН повинні бути не тільки на лінії розмежування в зоні АТО, але і на російсько-українському кордоні.