Протягом 2017 року в Україну з території Росії вдалося повернути 13 дітей-сиріт.

Про це повідомив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Георгій Тука під час прес-конференції в Києві.

"13 дітей-сиріт, які залишилися без батьківського піклування, повернулися з території РФ на територію України. Для дитячих будинків сімейного типу придбано два житлових будинки", - цитує слова Туки "Укринформ".

Тука зазначив, що в загальному
з дитячих будинків на окупованих територіях було вивезено на підконтрольну територію 1307 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Крім того, за словами заступника міністра, в цьому році збільшилася кількість дітей з неконтрольованих територій, що вступили в українські вузи.

"Це 1550 студентів з окупованих територій, які приїхали вчитися в українські університети", - зазначив він.

Нагадаємо, що в 2014 році озброєні бойовики захопили автобус, на якому їхали на відпочинок до Дніпропетровської області 25 дітей-сиріт та вихованців дитячих будинків сімейного типу. Автобус розвернули в бік контрольно-пропускного пункту "Довжанський" на Луганщині.

Пізніше стало відомо, що 16 дітей-сиріт, яких викрали озброєні бойовики, знаходяться в російському місті Донецьк Ростовської області.

Як повідомляв портал "Знай.ua", в Москві викрали ветерана АТО, який поїхав на новорічні свята до сестри в місто Саратов транзитом через російську столицю.

Популярні новини зараз

Колишня Олександра Пономарьова розкрила несподіваний секрет: "Ми з його дружиною - подруги"

Тіна Кароль вирушила підкорювати російську сцену: "Скандал" на міжнародному рівні

Дружина Дзідзьо розкрила правду про стосунки чоловіка з кумою Цибульською: "Це образливо"

Молода Українка загинула на заробітках в Чехії, гарувала заради сина: "Давидчик більше не обійме маму"

Показати ще