Про намір здійснити перші постачання трамваїв в Єгипет вже влітку 2018 року повідомили в компанії "Татра-Південь". Перша партія буде відправлена в Олександрію єгипетську на початку червня 2018 року. Таку заяву зробив сам директор компанії Анатолій Кердивара.

"Татра-Юг" за твердженням директора приступила до виконання замовлення зовсім не так давно, адже замовник лише нещодавно вніс передоплату з Єгипту.

"Перша поставка трамваїв в Єгипет планується на початку червня. В цілому, замовлення ми повинні виконати до кінця 2019", - йдеться в повідомленні.

Раніше ще на початку 2017 року "Татра-Південь" виграла тендер на постачання в Єгипет п'ятнадцяти трамваєм. Вона обігнала "Белкоммунмаш", Stadler і китайську корпорацію CRRC.

Популярні новини зараз

Катерина Кухар втекла від шанувальників на "безлюдний" острів: "Розчинюся в Індійському океані..."

Оля Полякова показала переможця Маски: хто ховався під образом "Сонця"

Пономарьов "повернувся до життя", фанати видихнули з полегшенням - "Бережіть себе!"

В Україні зміняться правила проїзду для пільговиків - заява Мінсоцполітики

Показати ще

Високопольні двусекционные трамваї будуть мати довжину 22 метри. Виявилося, що така довжина була споконвічною вимогою замовника. Це обумовлено кліматичними умовами в Олександрії і технічними параметрами єгипетської трамвайної системи.

Трамвайна система в Олександрії є найстарішою в Африці і навіть світі. Раніше міністр экономическго розвитку Степан Кубів повідомив, що Україна готова взятися за декілька проектів в Єгипті вартістю майже 200 млн і 80 млн доларів.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа" у середу, 4 квітня, столичне комунальне підприємство "Київпастранс" отримало партію нових низькопольних трамваїв підвищеної комфортності.

"КП "Київпастранс" в черговий раз отримало партію нових низькопольних трамваїв "Електрон T5B64" підвищеної комфортності зі зниженим рівнем вібрації і шуму, системою кондиціонування салону та кабіни водія. Вагони також обладнані відеоспостереженням, інформаційною системою звукового інформування ззовні, пандусом і місцями для людей з інвалідністю", - йдеться у публікації.

У свою чергу фахівці підприємства разом з представниками заводу-виробника "Електронтранс" вже завершили все необхідне оформлення рухомого складу і вже почали їх випробування на лінії швидкісного трамвая.