Група українських науковців вирушила до Антарктиди, де пробуде рік на вітчизняній полярній станції "Академік Вернадський".

Це буде вже 22 за рахунком експедиція, передає "Радіо Свобода". Відеокадри поїздки до місця призначення науковців опублікували в мережі.

Українці вирушили в Антарктиду 1 квітня з аеропорту "Бориспіль". Звідти вони полетіли в Рим, потім – до столиці Аргентини Буенос-Айресу й одного з найбільш південних міст планети, Ушуайя. Далі експедиція попливла на судні в Антарктиду. На станцію вони добралися 8 квітня.

Остання знаходиться біля Антарктичного півострова, на острові Галіндез. Спочатку вона належала Великобританії, але в 1966 році її передали Україні. Там біологи, геологи й метеорологи вивчають біоресурси, мінерали, газогідрати.

Популярні новини зараз
Українцям обіцяють виплатити по тисячі доларів: хто може розраховувати на допомогу та як отримати Російські відморозки в школі цькують з хлопця з Донецька, якому відірвало ноги Організатор п'яних вечірок щасливий, що став популярним: "В 19 років твій *бальник знає вся країна" Українські пенсіонери втратять до 50% виплат: у ПФУ дають лише 10 днів
Показати ще

Цьогоріч в Антарктиду вирушили 12 науковців.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", у снігах Антарктиди знайшли сліди древньої цивілізації.