У мережі з'явилися відомості про те, що українські військові серйозно поранили "комбата" одного з бандформувань терористичної "ДНР". Йдеться про Слєсаревського Георгія на прізвисько "Джордж".

Так, волонтер Юрій Мисягін опублікував пост в Facebook соратниці бойовика Анджеліки Кугейко, яка написала про поранення терориста та натякає на необхідність фінансової допомоги з боку "співчуваючих":

"21 червня був серйозно поранений наш комбат, позивний "Джордж" (передові позиції в селі Коминтерново). Мінно-осколкова травма, сильно поранило ноги. Зараз він знаходиться в госпіталі. Буде потрібна операція і витрати на лікування в період реабілітації", - йдеться в повідомленні.

Це повідомлення про поранення терориста підтвердили і в сепаратистських ЗМІ. Вони повідомляють, що бойовики збирають гроші на лікування свого "командира".

Популярні новини зараз

Міла Кузнєцова з 15-м розміром зважилася показати себе справжню: "Весна..."

Карантин забрав у Марічки Падалко останні сили: "Дається взнаки"

Щасливий Дзідзьо потонув у обіймах статечної білявки: "Моє кохання"

Кароль "зганьбилася" на "Голос країни" і викликала гнів фанатів: "Тіна - розчарування дня"

Показати ще

Юрій Мисягін також зазначив, що бойовики запустили збір коштів на допомогу пораненому терористу, на що він відповів: "ЗСУ калібром допомогли".

У свою чергу ще один користувач Facebook написав: "В районі Комінтерново наші затрьохсотили одного дировського командира по кличці "Джордж". Пацани на радощах вже заздалегідь шлють через нього полум'яний привіт "Гіві" і " Моторолі ".

Як повідомляв портал "Знай.ua", в травні на Донбасі був знищений ватажок бойовиків "Мамай".

Ватажок одного з підрозділів бойовиків Олег Мамиєв, з позивним "Мамай", "командир батальйону" в так званій "ДНР" був ліквідований на Донбасі під час зйомок сюжету для російського пропагандистського телеканалу.

Пізніше з'явилося повне відео загибелі бойовика. Стало відомо, що в окопах в той момент знаходилися співробітники російського каналу, які і зняли його загибель. Спочатку він давав інтерв'ю російським "журналістам", після чого в результаті бою його смертельно поранило.