Адвокати Інженерної групи "Арей", яка ремонтує та розробляє бронетехніку для Збройних сил України, готують позов до британського суду через рейдерське захоплення промислового цеху.

Про це повідомив журналіст Сергій Згурець, передає ZN.UA.

За його словами, інженери запропонували актуальну програму зі створення бронетехніки – танка "Тірекс" і БКМ "Гекон". Розробка увійшла в державне замовлення на 2017 рік. "Арей" викупила борги київського заводу "АТЕК" і контрольний пакет акції, після чого завезла обладнання і зайнялася відновленням підприємства.

Згурець зазначив, що після цього відбулося рейдерське захоплення, в результаті якого на територію не можуть потрапити самі інженери, представники ВСУ і військпреди. За словами керівництва "Арея", з заводу вивезли обладнання і військову техніку Міністерства оборони.

БМП "Гекон"

Популярні новини зараз
Квітневий перерахунок завершений: як змінилися пенсійні виплати Податкова контролюватиме перекази українців: кому приготуватись до штрафів та санкцій Заплатити мають всі: українців попередили про важливий податок, готуйте 5280 гривень Обмежено придатним в армії знайшли важку роботу: куди відправлять після мобілізації
Показати ще

"За фактами диверсії, знищення оборонного підприємства та крадіжки військової техніки СБУ відкрила кримінальне провадження, але воно ніяк не заважає розграбуванню виробничих потужностей заводу та підготовки будівельного майданчику під багатоповерхівки", – заявили керівники Інженерної групи.

За їх словами, вимоги начальника Генерального штабу Віктора Муженка, які він озвучив голові СБУ Висилию Грицаку 11 квітня, були проігноровані. Він закликав вирішити проблему з виконанням державних оборонних замовлень.

Журналіст підкреслив, що впродовж восьми місяців зрушень у цій справі не спостерігалися.

Як повідомляв портал "Знай.uа", президент України Петро Порошенко пообіцяв воїнам новітні танки "Оплот".