В українській столиці з'явилося перше в країні агентство для моделей старше п'ятдесяти років. Людей похилого віку будуть знімати в рекламі відомих брендів. Такий проект заснували на базі благодійного фонду "Життєлюб", який вже кілька років активно працює з людьми похилого віку, організовуючи їх дозвілля і допомагаючи адресно.

"Насправді, ця ідея лежала на поверхні. До нас часто звертаються рекламні та продакшн-компанії в пошуках героїв для своїх відео або фото. Тепер ми вирішили оформити це в окремий проект, який буде шукати нові цікаві обличчя і розширювати нашу базу", - розповіла співзасновник фонду Тіна Михайловська.

За її словами, для Фонду це не розвага, а швидше ще одна можливість просування ідеї актуальності людей поважного віку в країні. Адже не важливо, скільки людині років – вона може бути цікавим, незалежно від віку.

Популярні новини зараз

"Як з табору", - Наталію Могилевську розкритикували за епатажний образ

Солістка Go_А Катя Павленко і Manizha "подружилися" напередодні Євробачення: "Ніякої злоби один до одного"

Зірка "Кварталу" Ірина Сопонару потонула в молодильному дзеркалі: "Нереалка..."

Сумний Дзідзьо поскаржився на зраду і бруд, українці не оцінили - "Бери приклад з Винника!"

Показати ще

Моделі агенства фонду "Життєлюб" вже випробували себе в рекламному ролику українського дизайнера Ельвіри Гасановой. Деякі також співпрацювали з брендами Helen Marlen, Gara, Musthave і "Компоти Бум".

Засновники модельного агентства заявляють, що всі кошти, отримані від діяльності їх проекту, будуть спрямовані на подальшу роботу та розвиток фонду "Життєлюб".

Раніше портал "Знай.uа" розповідав про 76-річну бабусю, яка підкорила мережу героїчним вчинком.