Українських заробітчан продають на європейському ринку: фотодоказ

поділитись
Роботодавці оцінюють українських мігрантів, як худобу

Оголошення з пропозиціями про найм трудової сили можна зустріти в будь-якому куточку Польщі.

Зображений на фото плакат, наприклад, розміщений на кордоні Чехії і Польщі. Адресовано це звернення до чеських підприємцiв. Українець Валерій Лашкун коли побачив цю картину, негайно сфотографував її і виклав в соціальній мережі Facebook. Крім того, він провів невелике розслідування на цю тему.

Українець подзвонив посереднику, який торгує робочою силою. Він представився як чеський підприємець. Сказав, що його фірма, нібито, хоче налагодити співпрацю з цього питання.

Про українських трудових мігрантів у Польщі: відео

Відповідь торговця працівниками убив Лашкуна наповал. Йому прочитали цілу лекцію про те, як вигідно наймати українців. Що вони дуже роботящі, не схильні до хвороб у продуктивному віці, не вживають міцні алкогольні напої. Крім того, в українців занижені вимоги до побутових умов. Тому багато грошей на їх утримання витрачати не доведеться.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа" Польща запропонувала Україні відновити співпрацю між інститутами національної пам'яті двох країн. Однак таке потепління стосунків можливе лише після виконання Україною певних умов.

Наприклад, наша країна повинна надати полякам дозвіл проводити роботи по пошуку масових поховань на своїй території. Знайдені жертви повинні піддаватися ексгумації, в їх честь в місцях загибелі необхідно будувати меморіали. Відповідi української сторони на ці пропозиції поки що не отримано.

Автор матеріалу: 
Виталий Крюков
Теги: 
польша, україна, працівники
Озвучені мінуси нового закону про єврономери
0
0
17:44 19.07.2018
Один з пасажирів зробив зауваження водієві, що він їде дуже швидко, і попросив їхати акуратніше
0
0
17:20 19.07.2018
в Олега Сенцова сталась друга криза
0
0
17:03 19.07.2018
Спільну подорож на мотоциклі 43-річна Лілія Буряк та її 24-річний син Віталій планували давно
0
0
16:57 19.07.2018
Він не проти разом з Вакарчуком та Зеленським стати трійкою зіркових кандидатів
0
0
16:45 19.07.2018