Українців, які виїхали на роботу до іншої країни, чекають сюрпризи, їх примусять здійснювати внески до Пенсійного фонду.

Про це заявив глава Мінсоцполітики Андрій Рева у Словаччині, куди прибув на зустріч із представником Міжнародної організації з міграції Манфредом Профазі.

Як зазначив міністр, Україна прагне співпрацювати з країнами Європейського союзу та зайнятися питаннями легалізації трудових мігратнів, а також врегулюванням внесків до Пенсійного фонду їхніми роботодавцями.

Словацька сторона у свою чергу дала згоду на співпрацю та готується до підписання угоди. Це потрібно для того, щоб майбутнім пенсіонерам нараховувався стаж.

Нагадаємо, Україна та Ізраїль підписали угоду щодо офіційного працевлаштування наших заробітчан, а саме будівельників. Угода передбачає також і надання повного пакету соціальних послуг країною, в якій працюють українці. Ізраїльські роботодавці у свою чергу сплачуватимуть внески до Пенсійного фонду України.

Популярні новини зараз

Злата Огнєвіч точно такого не чекала: учасник знехтував побаченням з "Холостячкою"

"Ріст припинився , ноги і руки продовжували збільшуватися": історія 10-річної Ані, у якої на спині з'явився горб

Даша Квіткова і Микита Добринін передумали розлучатися? Родина "Холостяка" розкрила таємницю примирення

Лесю Нікітюк показали справжню під час роботи, від цього крику в'януть вуха: "Що ти стоїш?"

Показати ще

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", поляки жорстоко побили заробітчан із України, які працюють в Польщі цілком легально.