В Мережі з'явилося цікаве опитування. Зустрілося воно на одному з помірних сепаратистських угруповань Донецька. Про це повідомляють ЗМІ.

Автор поставив питання, що будуть робити читачі, якщо на Донбасі почне розгортатися анонсована Україною і США миротворча місія? Проголосували 342 людини.

52% вибрали відповідь "Вивісити український прапор".

24,9% - "Заарештувати зрадників і почати наступ (на Україну)"

12,9% - "Піти в партизани"

3,5% - "Тікати до Росії"

2% - "Треба попередити миротворців"

Інші варіанти відповідей схожі на стьоб, а тому зібрали мало голосів.

Дійсно, багато жителів окупованих територій визнають в соцмережах, що доведені до відчаю розрухою, безробіттям і безвихіддю:

"Так сильно, як зараз, ще ніколи не кривдили, ні в СРСР, ні в Україні", "Кремлівські навіть не зраджують, вони є саме втілення зради", "Бандерьє на їх фоні здається просто людьми честі, вірності і благородства", "90% населення не пішли б голосувати, якщо б знали наперед, чим усе закінчиться", "Росії ми не потрібні, а самі не виживемо", "Коротше, на нас клеймо невдахи-терпили".

Раніше, в окупованому Луганську пенсіонер вистрілив із зброї в онука, який воює на боці бойовиків "ЛНР".

Нагадаємо, у військовій частині міста Миргород Полтавської області під час несення служби від вогнепального поранення загинув 25-річний військовослужбовець за контрактом.

Крім того, українські журналісти знайшли нові факти, які доводять існування та функціонування спеціального ізолятора Харківського управління СБУ, який за офіційними даними не працює.

Також, за минулу добу бойовики чотири рази відкривали вогонь по українських позиціях на Донбасі.

Дивіться сюжет про бойовиків

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", найбільш відомий "антиватник" YouTube примчав до України заради зйомок у кіно.