Український телеканал "Прямий" припустився помилки в написанні імені відомого чеського політичного діяча Вацлава Гавела.

У прямому ефірі провідні задали українцям питання: Кого з відомих лідерів країн глядачі каналу хотіли б бачити на посаді президента України?

Як варіанти відповідей були запропоновані дві кандидатури: корейський диктатор Кім Чен Ин і перший президент Чехії Вацлав Гавел. З ім'ям чеха редактори каналу не впоралися, назвавши його Вроцлавом.

Курйози в прямому ефірі не рідкість.

Популярні новини зараз
Жодних розводів на вікнах: простий трюк, який використовують автомеханіки (а господині про нього майже не знають) Файли Епштейна "пов’язали" Леонардо Ді Капріо з канібалізмом: в чому винен зірка "Титаніка" По 8000 грн протягом пів року: держава виплачуватиме компенсацію і за що Пенсія на картку ПриватБанку: які тарифи встановили для пенсіонерів
Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що 13 років тому, 24 вересня, вся Україна спостерігала за візитом колишнього президента, одіозного Віктора Януковича в Івано-Франківськ, де його атакували курячими яйцями.

Користувачі мережі відзначили, що яйце потрапило Януковичу в груди, але мозок йому зачепило не слабо.