На в'їздах до українських міст встановлять швидкісні обмежувачі Traffic calming measures (дослівно - заходи щодо пом'якшення руху).

Обмежувачі є по суті примусовим міні-об'їздом, і перший такий збудували на в'їзді у місто Лохвиця на Полтавщині, повідомляє "Обозреватель"

Відремонтована ділянка дороги на в'їзді в місто Лохвиця розділена невеликим "острівцем". На під'їзді водії змушені знижувати швидкість до 50-60 км/год, щоб об'їхати перешкоду. При цьому не помітити останнє не вийде: на острівці цілодобово працює світлодіодний покажчик, а вночі вузол висвітлюють два прожектори, що живляться від сонячних батарей.

За словами начальника Служби автодоріг Володимира Трояновського, на відміну від тих же "лежачих поліцейських", широко поширених в Україні, Traffic calming measures не має негативного впливу на технічний стан автомобіля.

"Таким чином не створюються незручності для водія і пасажирів авто", - розповів Володимир Трояновський.

Популярні новини зараз

Кума Дзідзьо Цибульська розставила ноги і дуже здивувалася: "Її немає. Не мочи штани"

Українки оцінили Холостячку Мішину, чи варто дюжині чоловіків боротися за неї: "Фальшива, Снігова королева"

Молоденька дружина Віктора Павліка розпустилася після весілля: принади без ліфчика побачили всі

Спортивна донька Ющенка у червоному купальнику заткнула за пояс Памелу Андерсен – Малібу чекає

Показати ще

Нагадаємо, як повідомляв "Знай.ua", у рамках програми "Безпечне місто" у Києві встановили перші комплекси з фіксації порушень правил дорожнього руху.Камери фіксують перевищення швидкості, проїзд на червоне світло світлофору та проїзд під знак "Проїзд заборонено".