Вже цього місяця Пенсійний фонд України розпочне виплачувати перераховані пенсії колишнім військовослужбовцям.

Про це повідомив глава правління ПФУ Олексій Зарудний, передає УНН.

"У березні Пенсійний фонд планує почати виплату перерахованих пенсій колишнім військовослужбовцям, згідно з прийнятим 21 лютого постановою уряду №103. Було підготовлено необхідне програмне забезпечення, складено і передано всім силовим структурам списки осіб, яким повинна бути перерахована пенсія. Далі, у міру надходження, від силових структур довідок про грошове забезпечення перерахунок військових пенсій буде проведено автоматично, без звернень пенсіонерів", - пояснив голова правління ПФУ Олексій Зарудний.

За його словами, процес планується завершити вже в квітні, але основна схема нарахування вже врегульована.

Популярні новини зараз

Яке літо, така і мода: харків'янка розгулювала по метро в одній рваній штанині

Донька Сумської Паперна похвалилася розкішною фігурою в крихітних шортах: "Це вогонь"

Головне за ніч: Юля Зайка розповіла про інтим з Заливако, українка народила в лісі, Ротару "відбила" режисера у Пугачової, фатальний вибух газу

Юля "Зайка" розповіла про інтим з Мішею Заливако на Холостяку

Показати ще

Слід відзначити, що згідно оновленого закону, страхові виплати за втратою годувальника також змінилися з першого березня: на 20 відсотків більше для 200 тисяч осіб.

Близько 500 тисяч військових пенсіонерів повинні отримувати додатково по 1,5 тисячі гривень в середньому. Рахуватимуть, виходячи з рівня мінімальних зарплат в Україні (3264 гривні 40 копійок), потім потрібно подати довідку про матеріальне забезпечення за будь-який період його служби і представити у Пенсійний фонд.

Співробітники обирають два роки, де був найвищий коефіцієнт і перераховує за оновленою схемою. За припущеннями Мінсоцполітики, пенсія має збільшитися на 2300 грн, а до 2020 року – 6300 грн.

Дивіться: виплати військовим пенсіонерам незабаром зростуть

Як повідомляв портал "Знай.ua", експерти порівняли пенсії в Україні та за кордоном. Наприклад, складає близько 150 доларів, але щоб вийти на заслужений відпочинок доведеться працювати 20 років та робити внески до фонду (29% від заробітної плати (28% з яких повинен покривати роботодавець, і лише 1% співробітник). Пенсійний вік у 2017-му тут підвищили: для жінок - 58 років, для чоловіків – 63 роки. Трохи більше отримують північні сусіди - 250 доларів. Ставка формується на базі спеціального фонду, куди надходять кошти від кожного платника податків, а ділиться потім на дві частини.