Останнім часом на дорогах Києва та інших міст України все частіше стали зустрічатися автомобілі з європейськими номерами.

Як повідомляє портал Politeka, у нашій країні існує ряд обмежень, які регулюють використання нерозмитнених машин. Але, навіть не дивлячись на те, що існує законодавство, реалізовувати його практично неможливо. Причина - слабка взаємодія митної служби та поліції.

Як відомо, в Україні їздити на машині з іноземною реєстрацією можна тільки п'ять днів, якщо перебувати в одній області, і десять - якщо пересуватися в декількох регіонах. Іноземці можуть користуватися такою послугою не більше року.

Якщо транспорт знаходиться на території хоч на добу довше, ніж належить, загрожує штраф у розмірі 85 гривень, від однієї до десяти діб - 3400 гривень, понад десять діб - 8500 гривень. Автомобіль, що належить іноземцю, якщо за його кермом українець, може коштувати власнику конфіскації.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", водії автомобілів з іноземною реєстрацією намагалися блокувати прикордонний наряд.

Популярні новини зараз

Олена Зеленська розповіла про домашнє насильство: "Сама винна, говорила зайве"

Як виглядає 74-річна мама Ані Лорак, яка здала Кароліну в інтернат: схожі, немов дві краплі

Українці отримають одноразову допомогу від держави: названо категорії осіб та послуг

Показати ще