В Україні вже з початку поточного місяця планувалося суттєве підвищення тарифів на залізничні перевезення. Втім, 2 квітня ціни лишалися такими ж, як і були напередодні, зважаючи на наказ Міністерства інфраструктури України.

Поки що документ перебуває на розгляді у причетних міністерствах і відомствах, як зазначають на офіційному ресурсі "Укрзалізниці". В УЗ додали до консолідованого фінансового плану компанії на 2018 рік підвищення тарифів у внутрішньому сполучені з 1 квітня на 12 % та з 1 жовтня на 12 %, що у середньому за рік складе 12,4%.

Але вийшло так, що несвоєчасна індексація цін обернулася збитками для компанії: рівень тарифів на перевезення пасажирів у вагонах поїздів "Інтерсіті" залишається незмінним з 2012 року.

"Рівень тарифів на перевезення пасажирів у внутрішньому сполученні у вагонах СВ залишається незмінним з 2009 року, а у всіх типах вагонів (крім СВ та "Інтерсіті+") – з жовтня 2014 року. Натомість з жовтня 2014 року фактичний індекс споживчих цін склав 192,2%, індекс цін виробників промислової продукції – 206,3%. Також залізничний транспорт несе значне соціальне навантаження через здійснення приміських і внутрішніх пасажирських перевезень за тарифами, які є нижчими, ніж економічно обґрунтований рівня, а також через перевезення пільгових категорій громадян", - додали в УЗ.

Популярні новини зараз
Вгамує спрагу за пару ковтків: рецепт радянського хлібного квасу, як з жовтої бочки Коли будуть переговори Володимира Зеленського та путіна, дата майже на межі: "Ситуація безвихідна" Українці знову отримали дві платіжки: у Нафтогазі пояснили споживачам в чому причина Настя Каменських зворушливо показала найвідповідальніший момент в її житті: "Я дуже хвилювалась"
Показати ще

Повний список окремих маршрутів, на яких зміняться ціни:

Дивіться: Укрзалізниця підставляє пасажирів заради нардепів (розслідування)

Як повідомляв портал "Знай.ua", на перегоні Гусятин-Копичинці (Тернопільська область) сталася серйозна аварія: приміський електропоїзд злетів з рейок в тому час як там знаходилися сотні пасажирів. Причиною стало те, що невідомі нам умільці вкрали шматки рейок та інші матеріали верхньої будови залізничної колії. Також наголошується, що в результаті інциденту ніхто з пасажирів і працівників залізниці не постраждав.