Укрзалізниця поновила продаж квитків на популярні маршрути

поділитись
Незабаром на них підвищать ціни

В "Укрзалізниці" відновили продаж квитків за всіма напрямками – раніше частково призупини всі операції через планові ремонтні роботи на коліях та зміни графіку руху потягів (окрім сполучення "Львів – Маріуполь").

"Укрзалізниця вже відкрила продаж квитків за всіма напрямками, окрім сполучення Львів – Маріуполь, де ще не завершено коригування руху у зв’язку з плановими колійними роботами. Але вже найближчими днями пасажири зможуть купити проїзні документи й на цьому напрямку", - зазначили на офіційному ресурсі ПАТ.

Відновлювальні роботи на коліях, як відомо, розпочинаються щороку навесні – це вкрай необхідно для дотримання правил безпеки перевезень пасажирів, адже недотриманий бодай міліметр відстані і ризик аварії збільшується в рази.

Всі зміни в розкладі курсування поїздів відображені у квитках. Слід відзначити, що продаж квитків на потяги внутрішнього сполучення відкривається за 45 діб, на швидкісні - за 30 діб. Рух поїздів, котрі прямують у бік зони АТО, коригується з урахуванням щоденної ситуації на лінії розмежування – від 10 до 30 діб до відправлення.

Загалом в "УЗ" обіцяли за перший квартал цього року відремонтувати 29 пасажирських вагонів, котрі працюють на маршрутах у складі фірмових поїздів першого та другого класу.

Термін експлуатації більшості з них вже давно збіг, тому самим тільки інтер’єром салону тут не обійтися: необхідно повністю оновлювати обладнання.  Заявляли й про встановлення кондиціонерів, але поки що в потягах таких не зустрічалося – як і вакуумної вбиральні.

Дивіться: "Укрзалізниця" підніме ціни на квитки вже цього місяця

Як повідомляв портал "Знай.ua", незабаром Україна запустить потяг, на якому можна буде проїхати через через 4 європейські столиці - Київ, Мінськ, Вільнюс і Ригу. Приміром, один квиток в Ригу в вагоні купе коштуватиме приблизно близько +1855 грн (€ 59). Міністр інфраструктури Володимир Омелян вже підписав відповідну угоду, але поки втілити в життя задумане "УЗ" не поспішає.

Автор матеріалу: 
Марина Лонская
Теги: 
Укрзалізниця, потяги, квитки
Суспільство
17.07.2018
Вибір редакції, Столиця
17.07.2018
Він намагався до останнього дня виходити на роботу
0
0
22:11 17.07.2018
Україна досі пасе задніх в економічних рейтингах. Але звітувати ж перед народом треба
0
0
21:48 17.07.2018
На Пашинського завели ще одну справу, але навряд чи йому дадуть хід, вважає блогер
0
0
21:35 17.07.2018
Інколи дається, що деякі батьки втратили здоровий глузд
0
0
20:42 17.07.2018