Виконуючим обов'язки начальника Департаменту аудиту і контролю Укрзалізниці став поляк Джакелі Вахтанг.

Як пише видання "Залізниця без корупції", посилаючись на свої джерела, він відіграє неоднозначну роль у житті компанії.

Очолюваний ним департамент займається внутрішнім аудитом та контролем фінансово-господарської діяльності регіональних філій Укрзалізниці.

Згідно з даними аналітичної платформи YouControl, Джакелі Вахтанг - співвласник української фірми "Грінфілд Карпати ЛТД" разом із ще одним поляком Бжикци Здзиславом Чеславом. При цьому у Вахтанга польське громадянство і живе він у Катовіце (Польща).

Цікавий і той факт, що у відкритих джерелах немає інформації про необхідний досвід роботи або інші професійні якості для керуючого відділом внутрішнього аудиту.

Популярні новини зараз
"Укрзалізниця" попередила українців про важливі зміни з 1 червня: що потрібно знати Російські окупанти почали перекидати техніку і людей з Криму: збираються наступати в Запоріжжі Співачка Тоня Матвієнко розплакалася під час інтерв'ю через Арсена Мірзояна: "Краще б ти не приїжджав" Нумеролог Владислав Грицай сказав, коли закінчиться війна - місія України почалася: "Виповнюється пророцтво"
Показати ще

За інформацією джерел, на призначення Джакелі Вахтанга вплинули польські коріння і зв'язки.

За законом, до 1 травня 2017 року всі посадові особи компанії повинні були подати електронні декларації про доходи, однак головний аудитор УЗ з якоїсь причини цього не зробив – її немає на сайті НАЗК, в той час як декларації його заступників є.

Неподання декларації чиновник в Україні - кримінальний злочин.

Як додали у виданні, неоднозначність таємничої постаті керівника Департаменту аудиту УЗ свідчить про серйозні проблеми компанії в контексті публічного висвітлення кадрових призначень найбільшого держпідприємства.

В Укрзалізниці поки що не відповіли журналістам, хто такий містер Джакелі і чому саме він обійняв одну з найвідповідальніших посад у компанії.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" писав, що приховують від пасажирів в Укрзалізниці.