"Укрзалізниця" оголосила про підвищення тарифів на пасажирські перевезення. Воно пройде в два етапи. Перший відбудеться вже 30 травня – ціни на квитки зростуть на 12% з 00:00 30 травня, а другим етапом також на 12% з 1 жовтня 2018 року. Тобто загальна індексація складе 25%. Про це повідомила прес-служба ПАТ у четвер, 17 травня.

В "Укрзалізниці" стверджують, що минулої індексацію на пасажирські перевезення вони проводили ще в жовтні 2014 року, тоді як за цей час зростання індексу споживчих цін склало 192,2%.

"Таким чином, тільки в 2017 році "Укрзалізниця" отримала від перевезень пасажирів у дальньому сполученні 3,6 млрд грн збитку. Але навіть в таких умовах за останні чотири роки компанія майже вдвічі збільшила фонд заробітної плати залізничників і розширила соціальні гарантії для працівників", - наголошується в заяві.

Відомство зазначає, що фактичне підвищення рівня заробітних плат у галузі з 2016 року зросла на понад 70%. При цьому окремі категорії працівників стали отримувати заробітну плату на 90% вище.

Популярні новини зараз

Щасливий татусь показав, як потрібно зустрічати дружину з пологового: червона доріжка, оркестр і кортеж зі свинкою Пеппою

Будівельник з Львівщини закохав у себе Тіну Кароль на "Голос країни": Балан так не вміє

Реакція була миттєвою: маленька українка заспівала "солов'їною" посеред торгового центру

Головне за ніч: Мірзоян показав нову жінку, Дан Балан влаштував Кароль скандал, на Укрпошті відмовилися від рідної мови і кицька Лободи

Показати ще

"Зменшення збитків від пасажирських перевезень створить передумови для розгляду можливості подальшого зростання заробітної плати залізничників", - стверджують в "Укрзалізниці".

У прес-службі зазначили, що при купівлі квитків до 29 травня включно на більш пізні дати доплата не передбачена. Підвищення цін планувалося зробити ще на початку квітня, але тоді воно було відкладено через те, що наказ Міністерства інфраструктури узгоджувався причетними відомствами.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" дослідники компанії з безпеки руху залізничного транспорту провели кілька експериментів і з'ясували, що управління потягом можна буде взломать через відкриту мережу Wi-Fi.