Шарф - один з найбільш багатофункціональних класичних аксесуарів в гардеробі і жінок і чоловіків. Щоб він не лише вас зігрівав, але і ви при цьому виглядали ефектно, потрібно вміти його носити.

Якщо ви хочете виглядати стильно у шарфі, перестаньте його намотувати на себе. Навчіться красиво зав'язувати шарф і він стане вашим улюбленим аксесуаром.

Пропонуємо вашій увазі 30 різних способів, оволодівши якими, ви зможете перетворити довгі і короткі, вузькі і широкі, товсті і тонкі шарфи у стильне доповнення вашого образу.

1. Паризький вузолЯк зав'язати шарф: Паризький вузол

Для цього способу підійде будь-який шарф. Складіть його навпіл, оберніть навколо шиї і пропустіть кінці в
петлю, що вийшла .

2. Кручений вузолЯк зав'язати шарф: Кручений вузол

Для такого вузла підійде довгий і не дуже товстий шарф. Оберніть його навколо шиї так, щоб спереду вийшла петля. Потім тричі пропустіть крізь неї звисають кінці шарфа.

Популярні новини зараз
Українець розповів, як ПриватБанк вирішив загнати його до боржників: "Махінації" 3400 гривень в одні руки: як українцям отримати допомогу на ліки, їжу та проживання В Україні пенсіонери можуть отримати сотні гривень надбавки до виплат: є дві умови путін поставив усе на головну битву в Україні, і це не Донбас із Кримом: кожен українець буде зобов'язаний боротися
Показати ще

3. Вузол навпакиЯк зав'язати шарф: Вузол навпаки

Такий вузол теж можна зробити з шарфа будь-якої довжини і товщини. Для цього накиньте шарф на шию, візьміть його на рівні грудей і зробіть невелику петлю. Потім пропустіть через неї кінці шарфа.

4. КольєЯк зав'язати шарф: Кольє

Таке кольє вийде з довгого тонкого шарфа. Скрутіть його в джгут і складіть навпіл - шарф сам скрутиться в ще один джгут. Оберніть його навколо шиї і пропустіть кінець через крайню петлю.

5. Подвійне кольєЯк зав'язати шарф: Подвійне кольє

Для цього кольє можна взяти короткий тонкий шарф. Ще ефектніше воно буде виглядати, якщо шарф буде з бахромою.

Накиньте шарф на шию і зав'яжіть збоку двома вузлами. Один кінець шарфа сховайте ззаду, а передній кінець протягніть знизу вгору через петлю і розправте.

6. Широке кольєЯк зав'язати шарф: Широке кольє

Цей вузол можна зробити з будь-якого вподобаного вам шарфа. Оберніть полотно навколо шиї так, щоб спереду вийшла петля. Пропустіть в неї кінці шарфа зовні всередину і сховайте їх у проміжках між тканиною.

7. Зворотний вузол


Як зав'язати шарф: Зворотний вузол

Щоб зробити такий незвичайний вузол, візьміть будь-який шарф. Оберніть його навколо шиї так, щоб спереду вийшла петля. Складіть кінці шарфа хрест-навхрест, пропустіть один кінець всередину через петлю і розпряміть вузол.

8. Широка підвіскаЯк зав'язати шарф: Широка підвіска

Візьміть довгий не дуже товстий шарф і накиньте його на шию. Трохи поверніть набік і скрутіть обидва кінці в один джгут. Пропустіть кінці шарфа через петлю на шиї, а потім через петлю з джгута. Розрівняйте підвіску, що вийшла
.

9. Простий вузолЯк зав'язати шарф: Простий вузол

Для цього способу підійде будь-який шарф. Накиньте шарф на шию. Посередині однієї його половини зав'яжіть вузол. Пропустіть через нього другий кінець шарфа.

10. Неправдтвий вузолЯк зав'язати шарф: Неправдивий вузол

Візьміть будь-який шарф і накиньте його на шию. Одну половину шарфа оберніть навколо долоні, протягніть через отриману петлю кінець цієї ж смуги і переверніть вузол. Потім пропустіть через нього другу половину і затягніть на шиї.

Ці та інші 20 способів зав'язування шарфу наочно показано на відео: