Відома українська актриса Наталія Сумська захоплюється українськими вояками, які мужньо захищають Україну від проросійських бойовиків на Донбасі.

Про це вона розповіла в інтерв'ю "Апостроф". Актриса зазначила, що таких людей, як наші захисники, в світі більше немає. Вони, за її словами, пішли захищати країну, незважаючи на тотальний цинізм суспільства, без належного оснащення і допомоги.

Сумська віднесла українських воїнів до інтелігенції і назвала їх "унікальними людьми".

"Під час кожного інтерв'ю, яке ми чуємо в новинах, я намагаюся вдивлятися в це обличчя, як розмовляє чоловік зі зброєю. Це якась особлива нація - воюють інтелігентні люди. А мова у наших воїнів, це просто дивно!" - поділилася вона враженнями.

Артистка, що сприймає як особисту трагедію кожну звістку про загибель захисників на Донбасі.

"Кожен цей красень-юнак, у якого унікальна мова, кілька освіт, віддає своє життя, щоб ми зараз так ось могли про них ще й говорити, поки вони там сидять в своїх мокрих сирих окопах зі зброєю в поганій уніформі, яка горить. Як на це реагувати? Я також мати, куди мені бігти і прикрити його своїм серцем? Я внутрішньо з ними, мені це дуже болить ", - розповіла Сумська.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, український воїн потрапив в дуже неприємну ситуацію, коли повертався додому із зони АТО. Він зіткнувся з відвертим хамством в автобусі.