Унікальні люди: відома актриса зворушила розповіддю про українських героїв

поділитись
Артистка поділилася своїми переживаннями про українських захисників

Відома українська актриса Наталія Сумська захоплюється українськими вояками, які мужньо захищають Україну від проросійських бойовиків на Донбасі.

Про це вона розповіла в інтерв'ю "Апостроф". Актриса зазначила, що таких людей, як наші захисники, в світі більше немає. Вони, за її словами, пішли захищати країну, незважаючи на тотальний цинізм суспільства, без належного оснащення і допомоги.

Сумська віднесла українських воїнів до інтелігенції і назвала їх "унікальними людьми".

"Під час кожного інтерв'ю, яке ми чуємо в новинах, я намагаюся вдивлятися в це обличчя, як розмовляє чоловік зі зброєю. Це якась особлива нація - воюють інтелігентні люди. А мова у наших воїнів, це просто дивно!" - поділилася вона враженнями.

Артистка, що сприймає як особисту трагедію кожну звістку про загибель захисників на Донбасі.

"Кожен цей красень-юнак, у якого унікальна мова, кілька освіт, віддає своє життя, щоб ми зараз так ось могли про них ще й говорити, поки вони там сидять в своїх мокрих сирих окопах зі зброєю в поганій уніформі, яка горить. Як на це реагувати? Я також мати, куди мені бігти і прикрити його своїм серцем? Я внутрішньо з ними, мені це дуже болить ", - розповіла Сумська.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, український воїн потрапив в дуже неприємну ситуацію, коли повертався додому із зони АТО. Він зіткнувся з відвертим хамством в автобусі.

Автор матеріалу: 
Александр Майер
Теги: 
ато, донбас, українські воїни, наталія сумська
Бойовики займаються рекетом
0
0
19:40 15.01.2018
Невідомо, чому українка вийшла на вулицю
0
0
18:56 15.01.2018