Зрив ліцензійного іспиту "Крок", для студентів-стоматологів 3 курсу, послугував приводом для звільнення ректора медуніверситету ім. Богомольця Катерини Амосової. Про це заявляють у прес-службі МОЗ.

"Згідно з графіком, погодженим Міністерством охорони здоров'я України, 20 лютого 2018 року одночасно по всій країні у всіх закладах вищої освіти, які готують лікарів-стоматологів, повинен був відбутися ліцензійний інтегрований іспит "Крок 1. Стоматологія". ...За станом на 20 лютого керівництво вузу (НМУ ім. Богомольця - ред.) не початок переговорну процедуру і не уклало договір з Центром тестування на проведення ліцензійних іспитів "Крок", таким чином зірвавши проведення обов'язкового ліцензійного іспиту "Крок 1. Стоматологія" для студентів НМУ. ...Моз України відсторонює від виконання обов'язків ректора НМУ ім. А. А. Богомольця Амосову Е. Н.", - йдеться в повідомленні.

У міністерстві також повідомили, що створюється комісія для розгляду цієї ситуації, і на час діяльності комісії від виконання обов'язків відсторонюється директор Центру тестування Моз України Ірина Булах.

У міністерстві звернули увагу на те, що студенти-стоматологи НМУ стали єдиними серед усіх своїх колег з 13 вузів, для яких 20 лютого відбувся ліцензійний іспит.

Популярні новини зараз

Потап ошелешив зізнанням про розставання: "Почали знімати рожеві окуляри"

Копія Тіни Кароль? 63-річна мама Дана Балана показала архіви з дитинства

Вікторія Булітко з "Дизель шоу" в одному ліфчику блиснула своїми булочками: "Відчайдушна домогосподарка"

Анна Богдан заговорила про зради після фіналу "Холостяка": "Ніколи не пробачу"

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.uа" у Національному медичному університеті імені Богомольця стверджують, що про своє відрахування студентка з Туркменістану Мукаддас Насирлаева знала давно. Також в деканаті відзначили, що ймовірними причинами суїциду можуть бути нерозділене кохання і погані взаємини з одногрупниками.