Відомий український музикант і колишній народний депутат Святослав Вакарчук вважає, що у владі стратегія політика повинна починатися з побудови власного авторитету, а фундаментальними змінами їй слід тільки завершуватися.

Про це фронтмен "Океану Ельзи" написав в своєму блозі на TwitLonger. "Перегляд фільму "Кіборги" надихнув мене на роздуми. Довго я носив їх в собі. Але врешті-решт, вирішив поділитися з вами тут. Це не зовсім про фільм, але... вирішувати вам", - пише він і зазначає, що це особиста справа кожного - йти в політику або обійти її стороною."Збираєш команду однодумців, користуючись цим авторитетом. Обережно, але впевнено проводиш зміни і в першу чергу ті, які дають швидкий результат. Позитивні зміни додають тобі все більше і більше прихильників. Коли таких прихильників стає відносна більшість - починаєш кардинальні фундаментальні зміни", - озвучив свою стратегію Вакарчук.

Музикант також підкреслив, наскільки важливим є прийняття політичних компромісів: "Правда, тільки таких, які жодним чином не суперечать основній меті (на жаль, без вміння домовлятися не буває стійкого результату!").

Популярні новини зараз

Віктор Павлік в обнімку зі спокусливою білявкою подражнив дружину після пологів: "Красунчики"

Україна програла вирішальний матч проти Австрії на Євро-2020: третє місце і шанс на вихід в 1/8

"Антитіла" дістали скелети з шафи Тараса Тополі: Alyosha не зізнавалася

Гола дружина "Холостяка" Добриніна Даша Квіткова сховала животик за простирадлом: "Ніхто не відніме"

Показати ще
Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що відомий музикант оцінив шанси Вакарчука і Зеленського в ролі президентів.