В європейських країнах зловмисники почали застосовувати новий метод, за яким викрадають автомобілі. Не виключено, що він невдовзі запрацює і в Україні.

Як повідомляє "АвтоЦентр", головним атрибутом у новій схемі є звичайна пластикова пляшка, яку крадії використовують як "приманку". Зловмисник закріплює її між колісною аркою і покришкою, а коли водій рушає, пляшка починає скреготати. Це звук, безсумнівно, насторожує водія.

Прийом розрахований на те, що водій відразу ж вийде з автомобіля у пошуку джерела дивного шуму, залишивши ключі у замку запалювання. Після цього викрадачеві залишиться лише швидко вскочити в авто і поїхати.

Щоб уникнути подібних ситуацій, перед поїздкою необхідно добре оглядати машину, радять поліцейські. Крім того, виходячи з авто, ні в якому разі не варто залишати ключі.

Популярні новини зараз
Українець поскаржився на Monobank через 4 роки довірчих відносин: посеред ночі почали зникати гроші Федори Олександрійської 24 вересня: чому сьогодні не можна бруднити спідницю і навіщо кришити капусту, традиції та заборони дня Уламки нацистського підводного човна в Аргентині можуть переписати історію: Гітлер втік, а не наклав на себе руки? Чи справді треба боятися цьогорічної зими: українців потішили несподіваною новиною
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", стали відомі найпопулярніші серед викрадачів автомобілі року