Українські туристи, які повинні були вилетіти з Єгипту до Львова ще 27 квітня, але другу добу перебувають в аеропорту єгипетського міста Шарм-ель-Шейх, можуть відправитися додому вже в другій половині дня в неділю, 29 квітня.

Частина з них вилетіла в Україну 28 квітня, проте багато хто залишився в аеропорту. Про це повідомив начальник управління Департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ Василь Кирилич в своєму Twitter-акаунті.

"Туристична компанія повідомляє про готовність вивезти групу українців, які продовжують перебувати в Шарм-ель-Шейху, 29 квітня в другій половині дня", - сказано в повідомленні.

Нагадаємо, в травні 2017 року єгипетському місті Хургада також застрягли близько 200 українських туристів, оскільки їх літак не зміг піднятися в повітря і мало не розбився при спробі зльоту.

Популярні новини зараз

Аномальна зима: синоптик озвучила прогноз, якого раніше в Україні ніколи не було

Українець потрапив у страшну біду в Чехії, дружина сивіє від горя: "Допоможіть"

На Прикарпатті мисливські пси розірвали п'ятьох беззахисних малюків, страшне видовище

Груди Слави Камінської ледь не вискочили з розкішної сукні: "Благородна краса"

Показати ще

Раніше "Знай.uа"  писав про те, що не Міжнародні авіалінії України відкрили авіарейс Львів-Барселона. Відтепер раз на тиждень туристи зі Львова зможуть прямим рейсом дістатися до Іспанії без необхідності добиратися спочатку до столиці України.