Влада знайшла новий спосіб нажитися на українцях.

Так, згідно з новими правилами, з початку 2018 року "Київенерго" не перевіряє лічильники гарячої води в квартирах киян.

Відтепер, для перевірки лічильників жителям столиці необхідно спілкуватися в одну з компаній, яка має ліцензію на проведення таких робіт.

"З початку 2018 року в дію вступили затверджені НКРЕКУ нові тарифи на централізоване опалення і гаряче водопостачання, в яких не передбачені витрати на повірку індивідуальних лічильників гарячого водопостачання", – пояснюють в компанії.

Популярні новини зараз

Вагітна дружина Віктора Павліка Реп'яхова жорстко відповіла на непрохані поради: "Кожен відповідає за себе"

Ані Лорак з оголеними грудьми показали в мережі, фанати не вірять очам: "Може скромніше?"

У Москві виявили труп 20-річної українки: померла з голоду

Будівельник з Львівщини закохав у себе Тіну Кароль на "Голос країни": Балан так не вміє

Показати ще

Відповідно, послугу потрібно буде не тільки замовити, але і оплатити.

Основною для змін став закон "Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання", в якому зазначено, що обслуговування та заміна приладів обліку теплової енергії здійснюється за рахунок їх власників.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа" зовсім скоро в Україні скасують банківську таємницю, так як держава приєднається до міжнародної системи обміну фінансовою інформацією CRS.

Таким чином, держава буде знати про всіх рахунках українців, навіть якщо вони знаходяться за кордоном.

Нагадаємо, з початку 2018-го року в Україні збільшилася реальна заробітна плата (приблизно на 12,3% в порівнянні з минулим періодом) – принаймні, таку статистику озвучують фахівці.

Згідно з підрахунками, доходи працівників зросли приблизно на 28,4% - до 7711 гривень, тоді як в кінці грудня 2017-го цей показник був меншим на 12,1%.

Зазначимо, з тих пір, як в Україні мінімальна зарплата зросла з 3200 до 3723 гривень, збільшилася і податкове навантаження: якщо раніше потрібно було платити 1328 грн, то тепер - 1545. До речі, для роботодавців подорожчає порушення Кзпп.

Приміром, якщо в минулому році співробітникові платили менше належних 3200, керівництво ризикувало нарватися на штраф в розмірі 32 000. Коли мінімалка оновилася, грошове покарання збільшилося до 37 тисяч.

Якщо при минулорічій мінімальній зарплаті податок у Києві на квартиру площею 100 квадратів складає 1280 грн, після зростання мінімалки податок збільшиться до 1489 грн.