Чи не найтяжче переживають втрати на фронті діти загиблих військових. Якщо для нас – це тільки зведені дані у новинах, то для них особиста травма. А інколи навіть школа може підлити масла у вогонь так, що біль зміниться ще й соромом.

Подібний шокуючий випадок стався на Київщині, в селі Морозівка. Під час привітання на урочистій лінійці, обійшли увагою хлопчика, батько якого загинув, захищаючи нашу країну від ворога. Точніше, його все таки привітали, але в такий спосіб, що це розлютило всіх.

Першокласнику, майже таємно, вручили подарунки за стінами школи, у кутку. Зробили це зі вказівки дирекції, тому представник військового комісаріату навіть не наблизився до учня, коли той був разом із усіма.

"Вітання першокласника - сина загиблого в АТО Дениса Поповича Іллі за рогом школи від військового комісаріату. Заборона була від дирекції школи. Сільська рада теж вітала осторонь. Питання: скажіть мені, будь ласка, так чи повинні вітати дітей загиблих, які захищали нашу Україну і віддали за нас життя? " – пишуть в коментарях.

Дивно, що подібний інцидент відбувається у навчальному закладі, який носить ім'я цього ж таки загиблого героя, Дениса Поповича.

Користувачі вже висловили свої думки з цього приводу і більшість із них сходяться на тому, що керівництву повинно як мінімум бути соромно за таке, адже цей хлопчик нічим не гірший від інших. Його долю навпаки слід ставити у приклад.

Як повідомляв портал "Знай.ua", волонтер вразив історією про легендарного артилериста.