В кутку за школою: як чинять із дітьми героїв директори шкіл

поділитись
Інцидент із першокласником, батько якого загинув на фронті, шокував всю країну

Чи не найтяжче переживають втрати на фронті діти загиблих військових. Якщо для нас – це тільки зведені дані у новинах, то для них особиста травма. А інколи навіть школа може підлити масла у вогонь так, що біль зміниться ще й соромом.

Подібний шокуючий випадок стався на Київщині, в селі Морозівка. Під час привітання на урочистій лінійці, обійшли увагою хлопчика, батько якого загинув, захищаючи нашу країну від ворога. Точніше, його все таки привітали, але в такий спосіб, що це розлютило всіх.

Першокласнику, майже таємно, вручили подарунки за стінами школи, у кутку. Зробили це зі вказівки дирекції, тому представник військового комісаріату навіть не наблизився до учня, коли той був разом із усіма.

"Вітання першокласника - сина загиблого в АТО Дениса Поповича Іллі за рогом школи від військового комісаріату. Заборона була від дирекції школи. Сільська рада теж вітала осторонь. Питання: скажіть мені, будь ласка, так чи повинні вітати дітей загиблих, які захищали нашу Україну і віддали за нас життя? " – пишуть в коментарях.

Дивно, що подібний інцидент відбувається у навчальному закладі, який носить ім'я цього ж таки загиблого героя, Дениса Поповича.

Користувачі вже висловили свої думки з цього приводу і більшість із них сходяться на тому, що керівництву повинно як мінімум бути соромно за таке, адже цей хлопчик нічим не гірший від інших. Його долю навпаки слід ставити у приклад.

Як повідомляв портал "Знай.ua", волонтер вразив історією про легендарного артилериста. 

Автор матеріалу: 
Марина Лонская
Теги: 
АТО, діти, святкова лінійка
Були озвучені невтішні прогнози експертів
0
0
05:25 21.04.2018
Помер легендарний український чемпіон світу
0
0
00:10 21.04.2018