Чемпіонат Києва з бодібілдингу провели 22 жовтня. Кращого спортсмена обирали в Палаці культури КПІ.

Змагальний бодібілдинг - спорт, де судді на підставі естетичності, об'єму і якості фізичного розвитку культуристів, що демонструють їх шляхом позування, визначають кращого культуриста.

На змагання з'їхалися майже 300 учасників зі всієї України і країн СНД. Вони зібралися, щоб продемонструвати суддям і глядачам ідеальні пропорції і рельєфні м'язи.

Змагання проводилися в декількох категоріях, кожна з яких розділяє спортсменів по вазі і зросту:

Популярні новини зараз
Російські окупанти готуються відступати: хочуть залишити за собою випалену землю Британська розвідка попередила про підготовку до відкриття нового фронту на півдні України Головне за 6 серпня: біль Тараса Тополі, підколки Зеленського, новий чоловік Злати Огнєвіч та зниження зарплат українців Олександр Пікалов із "Квартал 95" та Віталій Козловський об'єдналися у несподіваний тандем: "Просто космос"
Показати ще
  • Класичний бодібілдинг;
  • Бодіфітнес;
  • Фітнес Бікіні;
  • Менс Фізик;
  • Фітнес.

Шлях до змагань дуже довгий. Спортсмени до них починаю готується за кілька років і це вимагає значних фінансових витрат.

Атлети вживають спеціальні харчові добавки та вітаміни, переходять на 5-6 разове харчування, постійно рахують калорії. Вони проводять 5-6 тренувань на тиждень, а деякі спортсмени проводять і по дві в день.

За тиждень до змагань спортсмени переходять тільки на білкову їжу й поступово зводять нанівець споживання води. Те що в підсумку можна побачити на сцені це плоди продуктивної 2-3 річної роботи над собою, дисципліни і повної самовіддачі. Крім того, чемпіонат Києва відмінна можливість для молодих спортсменів проявити себе.

"Наступним етапом для переможців, стане Чемпіонат України з Бодибилдингу, який відбудеться у Вінниці 28-29 жовтня! І тільки кращі з них зможуть представляти Україну на міжнародній арені на Чемпіонаті Європи", - розповів атлет категорії Менс Фізик Артур Алексєєнко.