У ЗМІ з'явилася інформація про те, що активіст з Правого сектора викритий у "кришуванні" наркоторговців.

Про це повідомляє kp.ua.

Одеські видання наводять інформацію про те, що в ході розслідування кримінального провадження № 42014160010000024 від 28.02.2014 року за фактом торгівлі курильними сумішами в магазинах для риболовлі "Поплавок", з'явилися докази зв'язку Стерненкf з криміналом. Про це ЗМІ повідомили правоохоронці, які займаються розслідуванням. Зокрема, вдалося встановити, що одеські наркоторговці платили данину Сергію Стерненкe в розмірі $ 1 000 c кожної точки, а також замовляли своїх конкурентів, що екс-глава "Правого сектора" в Одесі підносив громадськості як боротьбу з наркотиками.

Також згадується, що "в 2014 році одеські ЗМІ рясніли заголовками про викриття чотирьох магазинів з курильними сумішами, які працювали під прикриттям магазинів для рибалок "Поплавок". Їх за дивним збігом обставин не встиг розгромити Стерненко". Про деталі справи і вироку можна прочитати тут.

У ЗМІ особливо підкреслюється, що саме за Сергія Стерненка, затриманого на два місяці за протистояння поліції під час подій в Горсаду, обіцяв внести заставу глава Одеської ОДА.

Популярні новини зараз
Кадиров після України погрожує вторгненням до Польщі Путінська підстилка Іван Охлобистін сам того не розуміючи розкрив всю сутність "русского мира": "Ми — орда" Дружина Євгена Кошового показала розруху, яку залишили після себе окупанти, і заговорила про ненависть: "У саме серце" Українці знайшли несподівану схожість між Іриною Федишин і Аліною Паш: "Кар'єра, якої не було"
Показати ще

Одесити ж люблять розповідати про те, як "залізного правосека" намагалися врятувати від відповідальності інші активісти, наприклад, за участь в акції зі зриву концерту Костянтина Райкіна. Про те, як за Стерненка заступилася патріотично налаштована одеська інтелігенція, а потім зрозуміла, що помилилася. А тепер виникла історія з губернатором і заставою.

З цього приводу, ЗМІ розкритикували губернатора, який, цитуємо "вносить застави за тих, хто порушує громадський спокій", замість того, щоб зайнятися більш серйозними проблемами в регіоні. На думку журналістів, таким чином голова Одеської ОДА підставляє і себе, разом зі своїм політичним іміджем, а також і президента, який призначив його, і всю вертикаль київської влади.