У четвер, 29 червня, у зоні відчуження Чорнобильської атомної електростанції спалахнула пожежа.

Про це повідомляє прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій України.

Вогонь поширився Луб'янським лісництвом внаслідок технологічної вирубки лісу для прокладання залізничної колії.

Згідно інформації рятувальників, станом на шосту годину вечора вогонь охопив 25 гектарів лісу з можливим поширенням ще на 0,5 гектара.

На місці події продовжують працювати 102 працівники ДСНС та 22 одиниці спецтехніки, серед яких два літаки та гелікоптер.

Популярні новини зараз
Українцям пояснили, що буде у разі дефіциту газу: кому відключать насамперед В школах пропонують запровадити нові правила: за що суворо каратимуть Пенсія зросте у кілька разів: трьом категоріям пенсіонерів підвищать виплати Відключають повністю: вже з 26 листопада абоненти "Київстар" будуть без інтернету, кого торкнеться
Показати ще

Роботу вогнеборців ускладнює погода, сильна спека сприяє поширенню вогню.

Як повідомляв портал "Знай.ua", негода продовжує докуляти українцям. У Львові від блискавки загинули люди.