В Україні обрали нового голову Верховного суду. Нею стала Валентина Данішевська.

Із 111 учасників голосування її кандидатуру підтримали 67 осіб, її конкурентів, Володимира Кравчука і Аркадія Бущенка - 21 і 12 учасників Пленуму відповідно.

Новообрана глава Верховного суду - уродженка Запоріжжя. Здобула вищу освіту в Одеському університеті імені І. Мечникова за фахом "правознавство". Суддівською діяльністю займається 9 років. З 1992 по 2001 роки працювала в Арбітражному суді Запорізької області. З 2006 року по теперішній час очолювала Благодійну організацію "Центр комерційного права". Данішевська також була суддею постійного третейського суду при Асоціації українських банків.

У 2015 році її обрали до складу громадської ради при Міністерстві юстиції України. Данішевська є новообраною суддею Касаційного господарського суду Верховного Суду.

Валентина Данішевська стала новою главою Верховного суду

Популярні новини зараз
В Україні з'явився новий вид доплат для пенсіонерів: скільки отримають ті, кому ще немає 70 "На початку весни ми чекаємо...": астрологиня приголомшила українців прогнозом на 2023 рік Обігнала у ціні гречку: українські супермаркети підвищили вартість популярної крупи Як визначити, чи заряджена батарея: проста перевірка за декілька секунд
Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що український суддя-хабарник пішов війною на молдавського президента.