Цілком ймовірно, що в майбутньому Україна буде змушена використовувати нерозривні і вибухові огорожі на території Азовського моря, щоб не дати російському десанту навіть потенційну можливість висадитися.

Про це в ефірі українського каналу заявив екс-командуючий ВМС України віце-адмірал Сергій Гайдук.

"Формування захисних огороджень, які є вибуховими... - це реальний крок для запобігання та нанесення втрат, в разі, якщо десант дійде до допустимої ділянки", - сказав військовослужбовець.

При цьому адмірал підкреслив: щоб українські цивільні судна самі не стали жертвами таких загороджень, їх потрібно буде проводити в складі караванів по фарватерах, контрольованих військовими.

Популярні новини зараз
Українцям приготували подорожчання ще двох тарифів: за що доведеться платити більше Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках Блокування пенсійних карток: ПриватБанк залишає стареньких без грошей на життя Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

Слова українського адмірала російські ЗМІ негайно розтиражували. Користувачі соціальних мереж така перспектива дуже розлютила: уїдливі коментарі полилися бурхливим потоком.

"Я пропоную ще в Києві окопи вирити по всьому місту і пересуватися виключно по окопах", - кепкують російські розумники.Нагадаємо, в Україні підрахували, наскільки великі збитки понесла Україна через скандальне будівництво. Чиновник розповів, що економічні збитки були нанесені Україні особливостями конструкції моста. Через них в порти Азовського моря тепер не зможуть заходити судна типу Panamax, які без зусиль долають невеликий і вузький Панамський канал.

Як повідомляв "Знай.ua", окупаційна влада вирішила відхреститися від проблем з Кримським мостом, про яких сказав постійний представник президента України в Автономній Республіці Крим Борис Бабін. Про це повідомляють ЗМІ, посилаючись на заяву віце-прем'єра уряду Криму" Дмитра Полонського.

Також Знай.ua писав про те, ще п'ять держав приєдналися до санкційних обмежень, які Європейський Союз ввів проти Російської Федерації за анексію Кримскго півострова. Тепер до списку увійшли Албанія, Норвегія, Чорногорія, Грузія і, ну нарешті, Україна.