У Харківській області працівники прикордонної служби зупинили дві вантажівки, в яких лежало майже 14 тонн зіпсованої риби російського виробництва.

За словами водіїв, які незаконно перетинали кордон, вони громадяни України, проте жодного документа при них не знайшлося. Про це повідомляє прес-центр ДПСУ. Одну вантажівку з 6 тоннами товару зупинили в районі селища Ізбицьке, другу - на околиці Великого Бурлука.

За незаконний перетин кордону і порушення прикордонного режиму на затриманих склали адміністративний протокол. Зараз фахівці встановлюють особи водіїв і проводять перевірку.



Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, як українські прикордонники зупинили водія з незвичайним паспортом.

Популярні новини зараз
Штрафи за газовий котел: коли можуть покарати Готуйте запаси та садіть городи: українців попередили про загрозу голоду У "Нафтогазі" заявили, що більше не прийматимуть показання лічильників: що зміниться ТЦК починають полювання за літніми українцями: кого шукатимуть насамперед
Показати ще