У словацькому парламенті опозиціонери мають намір проголосувати питання щодо визнання анексії українського півострова Крим.

Про це пишуть російські ЗМІ, посилаючись на слова керівника прес-служби словацької парламентської партії "Народна партія - Наша Словаччина" Мілана Угрік.

За його словами, нібито окупація півострова пройшла згідно з міжнародним правом. Він зазначив, що голосування щодо цього питання може пройти в січні або лютому наступного року.

"Для мене це безперечний питання. Вірю, що моя думка розділяє чимало словацьких громадян. Крим був частиною Росії. Півострів був переданий Києву Микитою Хрущовим в 1954 році, коли Україна була частиною СРСР. Крім того, возз'єднання в 2014 році відбулося за підсумками референдуму. Москва має повне право на це", - цитують Марчек пропагандистські ЗМІ.

Популярні новини зараз

Дольф Лундгрен та Джоні Депп зізналися, що дуже змінилися після народження доньок: "Не уявляв, що можна так сильно любити"

Відкинутий Златою Огнєвіч Тарапата готує "компромат" після участі в "Холостячці": "Є що сказати"

Ксенія Мішина роздяглася практично догола, але питання про Еллерта не припинилися: "Кусає лікті"

Зірку серіалу "Моя прекрасна няня" поховали: донька ридала над труною, а Сергій Жигунов навіть не приїхав

Показати ще

Собчак за санкції

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що російська журналістка Ксенія Собчак влаштувала суперечку з російським журналістом Олексієм Голубєвим щодо її заяви про приналежність Криму. Вона дорікнула журналіста, який не готувався до ефіру і навіть не знає цитату і при цьому ставить запитання. На її думку, питання Криму дуже складний, тому його не можна вирішити одним махом.