Святослав Вакарчук звернувся до політиків з проханням прийняти необхідні сьогодні закони. У своєму зверненні музикант наголосив, що в Україні критично зменшується населення, і головна причина цього – система охорони здоров’я, яка залишилась у спадок від радянської.

За словами Вакарчука, система, при якій кошти використовуються не на лікування хворих, а на утримання медичних закладів, не може зарадити демографічній ситуації, яка зараз склалась в Україні.

Музикант виступив за перехід до принципово нової системи медицини, в якій держава і система охорони здоров’я опікується не лікарнями, будівлями, інфраструктурами, а лікуванням окремих хворих та запобіганням і профілактикою хвороб. Для цього потрібно кардинально змінити закони, які існують в Україні, наголосив Вакарчук.

"Політики повинні на мою думку, проявити справжню згуртованість, політичну волю і далекоглядність, і почати, не звертаючи уваги на конкретні сьогоденні інтереси, а звертаючи увагу на стратегічну потребу України, приймати закони, якы сьогодні конче необхідні", - сказав Вакарчук.

В. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун подякувала Святославу Вакарчуку за підтрику, та попросила про таку ж підтримку кожного громадянина України.

Популярні новини зараз

Дружина Віктора Павліка Реп'яхова знову опинилася в лікарні після пологів: "Мені стало гірше"

Юля Зайка показала, ким замінила Холостяка Заливака: "Ми пара?"

Зірка "Дизель шоу" Булітко згадала свій ніжний танець з Чапкісом: "Останній вальс"

Анна Богдан залишила обручку Міші Заливако і втекла до Джесіки з "Холостяка"

Показати ще