У мережі повідомили про весілля героя АТО Вадима Довгорука, який воював на Донбасі і в бою під Дебальцеве втратив руку і обидві ноги.

Боєць став відомим після того, як дивом залишився живий після важкої травми в АТО. Він добровільно зголосився їхати в Дебальцеве, коли останню трасу вже перекрили. Спецназівці потрапили в засідку, тоді вибухом Вадиму відірвало руку, після чого він чотири доби ховався від бойовиків на 20-градусному морозі.

Коли на нього врешті-решт наткнувся патруль сепаратистів, боєць уже був ледве живий і обидві ноги його були відморожені.

Після полону і обміну Вадим потрапив до лікарні. Йому  ампутували ноги, і не дивлячись на прогнози медиків, боєць вижив. Зараз герой є прикладом для інших: після реабілітації він вступив до вузу, де вивчає психологію.

Обраницею Народного героя України стала Ольга Сорока. Молодят вітають на сторінці Вадима в Facebook і публікують весільні знімки та відео.

З весіллям привітав героя і фронтмен "Океану Ельзи" Святослав Вакарчук.

"15.02.2015 герой Вадим Довгорук дивом вижив під Дебальцеве! Сьогодні він одружився! Дуже радий за молодят! Нехай весна не відпускає ніколи!" - написав він у Twitter.

Як повідомляв портал "Знай.ua",  тяжкопоранений боєць АТО Сергій і волонтерка Олена довели, що любов здатна лікувати.