За повідомленням прокуратури, у Франції було затримано особу, яка має ті самі анкетні дані, що і підозрюваний в скоєнні численних злочинів під час Революції гідності громадянин України Армен Саркісян.

Таким чином Франція не змогла виконати його екстрадицію в Україну, передають у Генпрокуратурі.

За перевіреною інформацією, перевірка показала, що це не той Саркісян.

"Французькі правоохоронні органи дали відповідь, що запит не може бути виконаний, оскільки це не та людина... Анкетні дані співпали, затримали. Перевірили ретельніше - не співпали, і відпустили", - розповів співбесідник видання.

Популярні новини зараз
Індія і Китай поставили путіну ультиматум щодо України: "Він це інтерпретував по-своєму" Євген Кошовий пояснив, звідки у "Квартал 95" гроші під час війни Які продукти слід викреслити зі списку покупок: ціни на ці товари зростуть найбільше Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

З його слів, підозрюваний Саркісян на даний момент ховається від правоохоронців у Росії.

Нагадаємо, Саркісяна в Україні підозрюють в організації груп "тітушок", в яку входив Юрій Крисін, звинувачений у причетності до вбивства журналіста В'ячеслава Веремія під час Євромайдану.

12 квітня з'явилася інформація про його нібито затримання у Франції.

На наступний день Саркісян спростував цю інформацію.

Незважаючи на це, 20 квітня ГПУ направила до французьких правоохоронних органів запит про його екстрадицію.

Раніше "Знай.ua" писав про те, що увечері в четвер, 12 квітня, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що у Франції під час звичайної перевірки документів на дорозі затримано Армена Саркісяна.

Французькій поліції він представився громадянином Вірменії, хоча з травня 2014 року перебував у державному та міжнародному розшуку як громадянин України.

Саме його українські слідчі вважають одним з організаторів груп "тітушок", які нападали і вбивали людей під час Євромайдану. Зокрема, правоохоронці інкримінують групі Саркісяна вбивство журналіста В'ячеслава Веремія, а нещодавно заарештованого Юрія Крисіна називають "підшефним" затриманого у Франції.

Однак вдень 13 квітня сам Саркісян заявив, що перебуває в Росії і у Франції його не затримували.

ЗМІ з'ясовували, що наразі відомо про Саркісяна, як він пов’язаний з одіозним екс-регіоналом Юрієм Іванющенком та чому його називають координатором "тітушок".

Біографія 39-річного уродженця вірменського міста Єреван Армена Саркісяна видається досить типовою для вихідця з "лихих 90-х". Жодної офіційної біографії, купа кримінальних легенд і легальний статус бізнесмена вже в 2000-х.

Вперше, так би мовити, більш-менш публічна згадка про Саркісяна на всеукраїнському рівні датується 2013 роком. Причому згадується, у прямому сенсі, завдяки прізвищу. У червні 2013 року депутати Горлівської міськради Донецької області вирішили перейменувати одну з вулиць на честь місцевого бізнесмена Саркісяна. Тільки не його самого, а батька.